Příspěvky uživatele - 153.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Tak to jsem popletl já svým nepozorným prohlédnutím fotek od Vás: podle nové informace o dole rozšířeném kmínku opravdu budete mít tu správnou "sloní nohu", tedy Nolinu. Omlouvám se za to, že jsem do tématu vnesl trochu zmatek. Josef.
Neznámá květina z Kréty, 20.11.2011 Obsahuje fotku
Po pečlivém opakovaném studování fotky dávám za pravdu p. Jiřímu: nyní už souhlasím s tím, že je to jím jmenovaná Podranea. To, že spodní jednoduché listy nepatří hledané květině bylo prakticky jasné už od začátku. V levé spodní čtvrtině fotky jsou... celý příspěvek >
Oleandr, 20.11.2011
Světlo určitě není v tomto případě rozhodující. Již několik let zimuji vzrostlý oleandr (cca 2 m vysoký) ve sklepě. V úplné tmě. Teplota může být kolem 8-10 stupňů. Určitě to nejsou ideální podmínky, ale jinou možnost nemám. Zjara jde zase ven.... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Připojím pár drobných poznámek o sloních nohách. 1. "Sloní noha" je lidový název, nikoli odborný název. 2. Tento lidový název se používá pro dvě různé rostliny: 3. Jednou z těchto rostlin ke juka: Yucca elephantipes (což tedy znamená "sloní noha").... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika