Příspěvky uživatele - 61.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Do jakého stáří/výšky lze kácet smrky bez povolení?, 19.4.2012
soused má na pozemku 6x ohromné smrky podél plotu - stáří asi 40 roků, které všem v okolí stíní a přesahují větvemi asi 3m na náš pozemek. Kdy je smrk nebezpečný z důvodů stáří, že se zlomí, popř. lze souseda donutít tyto stromy... celý příspěvek >
Jaký druh jehličnaté rostliny to je?, 9.6.2011
Pokojová jedle neboli Blahočet neboli Araucaria heterophylla. Martina
Kniha o pokojových rostlinách, 19.5.2011
Nějaká další doporučení??? Mimo této knížky, již zmíněné.. Díky, Martina
Kalatea, 14.2.2011
Ježiši, vy jste zlatej, děkuju moc! To bude ono... Hezký den, Martina
Dracéna fragrans, 25.10.2010
Dobrý den, poprvé a krásně mi vykvetla dracéna fragrans, jen teď nevím co s ní po odkvětu? Normálně seříznout? Děkuji, MS
Dracena usychá i hnije, 30.9.2010
Dobrý den, přesně toto se mi také stalo s Dracenou z Obi... nezalévala jsem jí téměř vůbec, ale přesto květina uhnila, což prostě nechápu... A musím se také trošku zastat těch supermarketů, protože já odtamtud mám již asi 6 květinu (za pár fufňů) a... celý příspěvek >
Suché skvrny, 15.7.2010
Já jsem měla tyto oschlé okraje také, od té doby, co rosím tak dvakrát do týdne, v těchto vedrech i víckrát, tak se mi už u nových listů tato suchá místa neobjevují.. Hezký den, M.
Identifikace jmena pokojove rostliny, 15.6.2010
Dobrý den, řekla bych, že je to Calathea Croacata nebo tak nějak se to píše :) Martina
Co je to za rostlinu?, 15.6.2010
ROSIT, ROSIT, ROSIT LISTY! To je jediné co můžu poradit, protože jinak začnou okraje listů osychat a vypadá to potom ošklivě. Mám doma krásnou velkou Calatheu, podobné velikosti jako vy a než jsem se dozvěděla, že musím rosit, tak mi asi 7 listů... celý příspěvek >
Kroton - rozmnožování, 26.5.2010
Dobrý den, to, že se kroton rozmnožuje vrcholovými řízky, vím. Spíš jsem se chtěla zeptat, jakou máte zkoušenost se seříznutím (po kolika centimetrech a s kolika listy?) a zda stačí dát pouze do vody? Nebo se musí nejprve nechat zaschnout a poté dát... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika