Příspěvky uživatele - 250.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roháč nebo roháček kozlík, 24.6.2010
Pošlete foto..
Jeste jeden hmyz, 6.5.2010
Dekuji vsem a jeste jsem se chtel zeptat tady na tohoto broucka. Dekuji. Ondra.
Jeste jeden hmyz, 3.5.2010
Ahoj Josefe, děkuji Ti za tvou odpověď, kterou ještě zkusím prověřit. Čau Ondra.
Jeste jeden hmyz, 3.5.2010
ne, ploštice to asi nebude. Příští pondělí se pokusím přidat obrázek :)
Jeste jeden hmyz, 2.5.2010
Chtel jsem se zeptat na takovy hmyz co je docela dost rychly, stihly a barevny je cerveno-cerny ma telo vlastne slozeno z prouzku. Jeden je cerveny, druhy cerny treti cerveny. A chtel bych zjistit co to je, alespon nejake tipy. Obrazek bohuzel nemam... celý příspěvek >
Co je to za hmyz?, 2.5.2010
Jee děkuji moc :-)
Co je to za hmyz?, 2.5.2010
Pardon, tady je odkaz
Co je to za hmyz?, 2.5.2010
Dobry den. Chtel bych se zeptat co je toto za hmyz, ktereho potkavam kazdy den. Prosim pomozte.
Mám aloe, jen nevím jaký druh, 7.2.2010 Obsahuje fotku
Na internetu jsem toho prohledala spoustu, ale ne a ne tento druh najít. Jíst ji nebudu určitě, jde mi spíše o účinky při mazání poranění a jiných kožních nemocí.Přikládám ještě původní foto z prodeje.
Mám aloe, jen nevím jaký druh, 7.2.2010
Děkuji. No snad někdo upřesní o jaký druh se jedná. Také by mne zajímalo, jak se pozná, který druh či rostlina aloe je léčivá, když píšete, že léčivá je i když přesně nevíte druh.
Mám aloe, jen nevím jaký druh, 6.2.2010 Obsahuje fotku
Foto
Mám aloe, jen nevím jaký druh, 6.2.2010
Hezký den. Pořídila jsem si dvě hezké petileté Aloepro léčebné účely. Po krátké době jsem však zjistila, že ALOE PRAVÁ má mít trny pouze po okrajích listu. Avšak Aloe které mám v\padají sice na oko stejně jak sklopením listů tak designem avšak hlavně... celý příspěvek >
Ficus Fimmen co dělat po opadání listků, 7.3.2009
rada bych se zeptala mam ficus benjamina predtim vypadal zdrave jen mel ulepene listy a nahle po nekolika dnech mu opadali nevim co s nim mam delat jestli ho mam vyhodim nebo mam o nho stale pecovat jestli ho nenapadla naka choroba nebo co mela... celý příspěvek >
fikus benjamin, 6.3.2009
Co je to za kytku, 26.4.2008
Děkuji za informace, mám ještě jeden dotaz. Jak by se dala tato rostlina namnožit? A ještě jestli náhodou není tento druh prudce jedovatý? Dík za reakce
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika