Příspěvky uživatele - 68.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phaleonopsis - uschl stonek, 22.3.2010
Tak to jste mě potěšila.  Přesto si pořád nejsem jistá s tím zaléváním.  Potřebovala bych nějaký zlepšovák, jak poznat, kdy je čas zalít. děkuji.
Phaleonopsis - uschl stonek, 19.3.2010
Tak jsem ji přenesla na jiné místo, na parapet západního okna, že by se mohla vzpamatovat, ale uschnul i druhý stonek. Je to tedy konec, mám ji vyhodit? Protože listy má úplně v pořádku, pevné, zelené. Děkuji.
Bamboo, 9.3.2010
Mám 2 bambusy z Ikei, a už rok a půl jsou jen ve vodě a navíc nemají ani zde zmiňovaný průhledný květináč. Tak se mi zdá, že je to občas o štěstí...
Dracena - usychají listy, nic nepomáhá, 9.3.2010
Děkuji za radu. Přesadím a podívám se jí na kořínek. 
Phaleonopsis - uschl stonek, 9.3.2010
Děkuji za odpověď. Je uprostřed místnosti, obýváku, pokojová teplota. Orosení v květináči nevidím, ale kořeny má zelené, na koncích trochu blednou a jakoby se zcvrkají... Listy jsou v pořádku, stejné jako při nákupu. Jen ten stonek uschl a druhý se... celý příspěvek >
Phaleonopsis - uschl stonek, 8.3.2010
Dostala jsem před měsícem tuto květinku a pomalu uvadaly květy. Zalévala jsem podle návodu na obalu 1x za 5-7 dní lázeň na 15 minut. Nestála ve vodě. Teď jsem zjistila, že jeden ze 2 stonků je úplně suchý (lekla jsem se že jsem ji málo zalévala), ale... celý příspěvek >
Dracena - usychají listy, nic nepomáhá, 8.3.2010
Mám dracenu, velký květináč, vzdušný substrát, přesadila jsem ji před asi 1 rokem. Je to tak půl roku, co začaly schnout listy (jsou hnědé a suché zhruba od poloviny své délky).  I nové listy které raší nahoře jsou hned suché. Myslela jsem si že... celý příspěvek >
Cibuloviny v květináči - můžu je vysadit nyní?, 8.3.2010
Já jsem si koupila hyacint v květináči před pár dny a hojně kvete, mám ho v obýváku na stole. Co s ním, až odkvete? Moc ráda bych ho zachovala. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika