Příspěvky uživatele - 0.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dracena marginata - hnědé konce listů, 22.5.2009
Dobrý den, víte někdo čím to může být, taktéž mi schnou konce, květinu občas rosím a zalévám asi jednou týdně.
Co je to za rostlinu?, 2.4.2009 Obsahuje fotku
Nevíte prosím někdo jak se jmenuje tato rostlinka, koupila jsem ji v Obi, ale nenašla jsem ani na internetu o jakou rostlinu se jedná. Děkuji.
Dracena marginata - hnědé konce listů, 1.4.2009 Obsahuje fotku
Mám doma Dracenu Marginatu asi 2 roky, před půl rokem asi mi začali hnědnout konce listů, myslela jsem že třeba kytku moc zalévám, protože někdy stála ve vodě. Tak jsem snížila zálivku, četla jsem, že jí stačí zalévat v zimě 1krát za 14 dní.... celý příspěvek >
Ficus Elastica - co s ním, 1.4.2009
Dobrý den, mám po babičce asi metr a půl velký Ficus Elastica, listy jsou akorád asi jen 40 cm od shora, takže vypadá docela hrozně, tak jsem ho dala na společnou chodbu do bytovky, poradíte mi co bych s ním mohla udělat? Jde třeba jen uříznouz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika