Příspěvky uživatele - 64.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karneval, 8.12.2016
Presne tak to s tými vianocami to chápem aj ja, hľadal som odrodu čo by doplnila jesenný Šampion, Karneval bol uvádzaný ako skorá zimná odroda, zaujalo ma hlavne to nápadné sfarbenie. Nepoznám nikoho kto by túto odrodu u nás pestoval, takže som nemal... celý příspěvek >
Karneval, 8.12.2016
Dobrý deň,  ďakujem za reakciu práve som sa chcel "pripomenúť", ale zistil som že už to nie je potrebné. Na nejakom webe som včera čítal že Karneval je ideálne jablko na vianočný stôl o čom svedčia aj Vaše krásne fotografie, ja si na prvú úrodu... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 5.11.2016
V podstate ste mi potvrdili čo som si myslel, takže teraz mám 3 FUJI klony. Po tom čo mi klasickú Fuji odstránil zo záhrady nejaký hryzec som chcel radšej zasadiť niečo z novších klonov, žiaľ tu nikto neponúkal nič iné ako klasickú Fuji tak som... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika