Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradne drevaky Florabest, neporadi niekto kde sa daju kupit?, 14.4.2015
podívejte se na stranky města Volary mívají slavnosti a vyrabějí je budete je mít z pravyho Šumavskýho dřeva a k tomu si mužete přikoupit Volarskou zlatou zajet si na Švancer kanal na akci plavení dřeva folklor z obou dvou stran Šumavy
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
pro nás kluky kteří od 5 let jezdily zetorem 25 a potom Tatrou 111 to není problém je to rukama a citem
Chov krůt, 12.4.2015
pruměrně snášejí obden snesly už 20 vajíčel par jich jejich neodrabaností rozbyly odebíram jim je a dávám do líhně
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 8.4.2015
apríl už byl
Jaký malotraktor na zahradu, 6.4.2015
Hezké svátky moje skušenost varina u domu na zahradku seper dětem udělám zahonky na jaře rotavátorem vyvezu s ní každy tyden od zvířátek na kompost rotačka pěkně seka vojtěžku na políčku ale na zahumence na větší oraní jsem so pořídil tz-4k14 oram s... celý příspěvek >
Chov krůt, 4.4.2015
zdravím tak už vám začaly snášet kruty zatím od dvou 10 vajíček
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
rozhodně u Hondy kterou mam doma postrádam vložku válce bojím se kolik vydrží tennástřik jinak motor chodí dobře spotřebu neřeším ale proti tz 4k14 ma Honda spotřebu větší
Slepice - kolik potřebují místa, 10.3.2015
dneska jsem přivezl slepičky z drubežárny za 115,- za kus
Jak se bránit okusu srnkami na zahradě, 7.3.2015
srnky jsou moc šikovný holky dokažou proskočit i plot v ostnáču a aby neutíkaly za srncama do Rakouska muselo se tam dat pletivo losici se musely otevřít vrata když přišla s mládětem
Vozik za trakturek, 5.2.2015
těžko radit člověku ktery nemá a nevládne autogenem a svářečkou umí tak akorat tukat klávesy
Vozik za trakturek, 5.2.2015
a to je takovej problém si vozík vyrobit za výkend je hotovej
Velmi rané brambory, 3.2.2015
dobry večer včera jsem pravě objednaval sadbu na políčko a dcera chtela i velmi ranné tak 25 kilo rané 100 kilo a polorané 50 kilo tak uvidíme jak se zadaří
Velmi rané brambory, 3.2.2015
 kolik metraku sazíte
Strojek na uzavírání konzerv, 1.2.2015
zdravím děda po r 1920 pořídil strojek a jako řezník ho hodně využíval zavíral plechovky celé vesnici mrazáky nebyly tak využívaly tuto technologiji v každe době stroje měly pořizovací cenu a neměl je každy a kdo je pořídil bylo to na několik... celý příspěvek >
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 18.1.2015
v každe rodině by měl deda předavat zkušenosti vnukum at už je to zahrada pole chov zvířat či zabíjačka domací
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika