Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Indický běžec, 4.7.2015
vylíhly se nám tři holky a přikoupily jsme jim kluka to je parta radost je pozorovat zahonky se zeleninou nelykvidují od rana jak je vlhka trava prohledavají ji a popasají se většinou se zdržují na menším prostoru
Mandelinka, 4.7.2015
indický běžec
Zerou indicti bezci mandelinky z brambor?, 29.6.2015
kamaradovi dvoulete kachničky mandelinku likvidují ja mam dvouměsíční opeřené tři kačenky prohlížejí travičku hlavně po dešti pak sedí u dratěnky a pozorují husy nikdy se nestalo že by něco zlikvidovaly na zahoncích se zeleninou o vykendu jsem jim... celý příspěvek >
Ochrana korun stromků před srnci, 23.6.2015
u nas na šumavé zase losy
Rozdíl mezi Ringlí a Blumou, 9.6.2015
Dobry den přemyšlím také co vysadit zminované mam ale zdají se mi malé líbí se mi Malvazinka ale brzy opada a moc toho neurodí zvažuji Vicktorie a Hollywood možna že jsem trochu skomolil omlovam se nebo něco podobného aby to bylo větší štavnaté a... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 2.6.2015
na mlade burlaty dcera koupila sítě a koukam jak plody řídnou a jak nějaká zružoví už jí vnoučata uloví a jsou nadšený že mají svoje třešně
Kdo mi zabíjí slepice?, 31.5.2015
oni to taky ty slepice dělají rady mezi sebou jedna je slabší uhodí se ostatní cítí krev a to je fofr jak jí likvidují skuste schválně jednu polít krví a uvidíte že mam pravdu
Kafe v půdě, 24.5.2015
už mam za domem připraveny kachničky indického běžce
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 24.5.2015
ja jsem měl klobasy od řezníka uzené na buku a vubec mi nechutnaly a když jsem doma udil na švestce a dal mu ochutnat tak koukal
Který 4T křovinořez, 22.5.2015
tak sekejte kosou ušetříte za benzín a bude to ekologický jen jestli jí umíte vzít do ruky
Nepravidelny chod motoru Briggs&Stratton - nizsi otacky (sekacka Al-ko BR 46), 6.5.2015
míval jsem podobný problém po delší době sečení jsem musel nechat sekačku vychladnot a problém byl v kontaktu ktery ovlata lanko z rukojetí na kontaktech velké množství nečistot a posunul jsem bovden takže lanko je našponované při zmáčknutí rukojetě... celý příspěvek >
Slimáci, 6.5.2015
z těchto duvodu si je každy pořizuje aby tam nemusel prat chemiji
Slimáci, 6.5.2015
tak na ty slymáky si už líhnu kachničky
Slimáci, 3.5.2015
tak tam pustíte kachničky indického běžce a bude uklizeno
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 2.5.2015
to musíte mít ukrutnou sílu chtít si pořizovat dvojmontaž ono je to robo víz zatočit na silnici když to mam sepnute
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika