Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou broskvoň?, 3.1.2016
zdravím a hodne zdraví všem mne se osvedčily hrbinger možna že jsem to trochu spletl ale fakt moc dobra ranna broskev na naší zahradce u domu 25 ruznych stromku broskvoní mel jsem víc rannejch ale tato se mi osvedčila když se v obchodacích objevují... celý příspěvek >
Recept na klobásy, 2.1.2016
prne jsem je delal s dedou řezníkem před 53 lety koření strívka a přibaleny navod od herold rakovník podle toho je nyní dělam a udím švestkou jinak to v našich rodech nebylo
Stromkový rybíz, 2.1.2016
my co jsme vyšly devítiletku víma že je to meruzalka
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
nesmysl
Zostava Vari do 25 tis. Kč, 1.1.2016
na tuto sestavu bude ale majitel hodně přitlačit
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 31.12.2015
nejsem tak bohatej abych kupoval takovy laciny věci
Lovecký a Turistický salám, 15.11.2015
zdravím no to ja vyrabět neumím ale letošní vychytavka bude blahopřaní a na klobaskach nalepka Kédlovic klobasky od r 1920 obrazek dědy a naši pašíci
Lovecký a Turistický salám, 14.11.2015
muj děda byl řezník dělal řemeslo do 81 let od pěti let jsem mu pomahal delali  jsme parky klobasy a salamy salamy vyrobené v prosinci vysely na pudě v prunanu a když jsme mu o josefa šly blahopřat přinesl salam a byl jak uherak problém měl v... celý příspěvek >
Chov koz na porážku, 10.11.2015
vím o lepší sekačce houf husí rostou před očima stačí ohradka s králičího pletica ktere posouvate koza se postaví na zadní a okouše vam stromky kam dosahne a deset husí taky není k zahození než hubena koza
(Báječná) Bláhova oranžová reneta, 21.10.2015
zajedte si do libovice dceři pana bláhy
Ruční řezání dřeva, 28.9.2015
ono spíš zaleží kolik krmení potřebujete nasekat ono někdy stačí si vzít kosičku nebo srb když je to na větší množství vyplatí se sekačka a s tou pilou to bude stejné když si pojede nějakej děda s karkou do lesa určitě si sebou nepoveze motorovku aby... celý příspěvek >
Co vysadit?, 27.9.2015
do školy jsme chodily i v sobotu a ranné broskve nemají chybu a třešně v 2 třešnovém tydnu taky ne vnouček si burlaty užíva jsou mu čtyři roky vyfara po žebříku na strom ale nerraděj jezdí na traktoru
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 27.9.2015
dnes jsem kontroloval dvoulete vysokokmeny sudetska reneta 10 plodu panenské 1 plod strymka 1 plod a jeden stromek kvete budu kupovat ještě 4 vysokokmeny jabloně a 4 jeřabiny sazím stromky pro potomky
Co vysadit?, 27.9.2015
ja bych tam dětem nasazel nahusto broskvoně aby si to užily
Ovocné aleje a tradiční odrůdy, 16.9.2015
zdravím asi jsem jedinej v okolí vyčistil jsem nalety z pole a vysadil sad na 33 arech a lidi si mne važí a vnoučata a dcery mají radost ještě přemyšlím co ještě letos dosadit
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika