Příspěvky uživatele - 0.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou pilu?, 6.1.2015
v dobre víře chcete někomu pomoct a stejně se to obrati proti vám
Uzení v komíně, 22.12.2014
kamarad z frajunku německé časi šumavy mi vypravěl že se u nich topilo jenom dřevem a ne pudě do komína dvířka tam vysely dvě pulky prasete že se to jinak u nich nedělalo mrazaky nebyly tak to sušily
Koupě kuřic, 21.12.2014
na Slansku je drubežarna ma tři pobočky a prostřednictvím byv jednoty coop rozváží na objednávku slepičky po čechách od vinperka Mostu Liberce i Prahy ceny se pohybují podle stáří 100 až 150,- mame vyhodu že to k nim máme 2 km s kvalitou spokojenost
Jak zabít rychle a účinně králíka, 16.12.2014
zajíc se dava vyčurat aby v něm moč nezmrzla a koroptve se vyhačkovavaly
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 30.11.2014
pamatuji kadibudku u hnojniště takže se to vyvezlo společně na pole a voda z nádobí se dala vypít koze nebo praseti oni se totiž nepoužívaly žadný saponáty to byla ekologije a všechno se dělalo na sadle dřeli jak soumaři a dožili se 83 let a rakovinu... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 29.11.2014
chtělo by to zrepasovat zmodernizovat chlív a obnovit chov po letech jsem se k tomu pro radost vratil na polích eroze zloději a lidé bez vztahu k přírodě se prohaněli po našich pozemcích až zakon je vyhnal znovu jsem vysadil kolem mezí staré odrudy a... celý příspěvek >
Lísky - aktuální sortiment ve školkách (ČR. vs. SR.), 29.11.2014
po prohlédnutí nabidek a cen jsem se rozhodnul a ohnul a zahřížil asi 6 větví tak uvidím za rok jak se zadaří kolik sazenic vypěstujeme kolem políčka u lesa by se jich dalo vysadit hodně veverky by měly radost
Výmena upínacích nýtu Vari, 26.11.2014
prace s kovem zřejmě neni vaše parketa
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 1.11.2014
Matčino Coksova reneta Panenské Malináč a v poli na mezi se jim daří
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 24.10.2014
kořenovy systém vysokokmenu na poli drží mez vzdalenost je vytyčení mého pozemku a pod vysokokmenem mužu sekat krmení ty zákrsky se hodí do zahradky ale na poli zajdou ničema neotrha ani zákrsek ani vysokokmen
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
sazel jsem je na mezi kolem pole jednak mam ohraničené pole a kořenovy system na A2 s tím nemá problém zakrsky by tam problém měli
Poradte ako strihat a tvarovat slivku Victoria, 11.10.2014
Opál mame doma všem nám moc chutná pomalu mi odchází Altanova čím ji nahradit znáte Avon je to novější Victoria dalame si na políčku 30 aru vysadbu od lonska je tam řada třešní vřera višně příští tyden švestky a myslel jsem jednu slívu v lonském roce... celý příspěvek >
Višeň, 8.10.2014
na hačavě Šumavě v r 1977 v zaří sekali oves u Želnavského smyku a padal sních
Višeň, 6.10.2014
zdravím dal bych tam ranější višen například erdo botermo v letošním roce jsem sousedovi v Nocé Peci okukoval zahradku měl tam broskve merunky hrušky jablka a u Švancer kanálu vysazeli od parku puvodní ovocné stromy a to je o 220metru vyš než uvádíte... celý příspěvek >
Co kontrolovat při koupi TZ 4K 14, 1.10.2014
koupil jsem ho v lonském roce r.vyr 1990 většina lidi kteří nevyužilí velkej traktor na číslech pořizují tkáčko každy víme že je to zastaralá konstrukce ale vyhoda že nahradní díly jsou dostupné znamej ma malou kubotu a říka spotřeba poloviční... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika