Příspěvky uživatele - 33.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné stromy u pole, 6.12.2016
Děkuji za naději. EM
Pole, 6.12.2016
Dálnice, supermarkety ani nic jiného se tam určitě stavět nebude. Od vesnice to je také dost daleko. prodat se nechystám, ale zajímají mě příčiny.
Ovocné stromy u pole, 6.12.2016
Ano, pole je pronajaté. Ale k místu není přístup - dá se jít jen přes pole nebo několik km lesem a přes potok, původní polní cesta je zrušená.  Takže není možnost rozumného obdělávání. Ochrana proti zvěři by možná byla, ale co tráva a jak... celý příspěvek >
Pole, 6.12.2016
Vlasním asi 1,5 ha polí - po malých kouscích, bez přístupu. Už několik let mi chodí nabídky na prodej z nejrůznějších míst. Jaký je zámět těchto spekulanntů? EM
Ovocné stromy u pole, 6.12.2016
Jaký je Váš názor na sázení ovocných stromů na mezi u pole? Zlikvidují je postřiky, nebo mají šanci? Zasadila jsem 2 odkopky a váhám zda pokračovat. Sázet dál od pole nejde, protože tam sekají silničáři, blízko jsou nějaké polešvestky ale i... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Ještě dodatek - listí bylo hrabáno vzhledem k režimu užívání chalupy a zlepšení bylo velké. hrabání nezabere moc času. Druhou zahradu mám u listnatého lesa a tam bukové listí přibývá až do jara. Pokud se nehrabe zadusí většinu rostlin a zůstanou jen... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Padané a mumifikované plody byly odstraňovány vždy. drobný prořez byl vždy a větší není ani teď. Hnojím až v posledních 3 letech, dávno po zlepšení. Změna byla opravdu jen v hrabání listí. EM
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Možná, že je rozdíl mezi opečovávanými stromky a běžnými. S hrabáním mám obrácené zkušenosti - v minulosti se u nás nehrabalo - na podzim se tam nejezdilo. Pak jsem začala hrabat a kvalita jablek se zlepšila. Obdobně i na zděděné zahradě byla... celý příspěvek >
Špatně zaštípnuté rajčata, 15.6.2015
Pane PP, nenechte otrávit. Zvednu Vám náladu, když Vám napíšu, že Vaše příspěvky velice ráda čtu a to jakmile uvidím, že jsou od Vás a to i když dotyčné téma vůbec původně nebylo předmětem mého zájmu? Jestli ano, jsem ráda, patříte tady k nejlepším... celý příspěvek >
Kohout a co teď?, 15.6.2015
Kohout má těch slepiček celkem 9, čtyři jsou starší, z nichž jedna ty mladé loni v létě vyseděla. Otec mého kohouta (od sousedů) šel na pekáč právě proto, že to s ním dál nešlo jak byl zlý a právě v té době můj kohoutek začal nasedat na slepice.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika