Příspěvky uživatele - 11.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s meruňkou první (druhý rok)?, 26.3.2019
Přestože Mimmo i Lída mají pravdu, já bych tu nutnost vyštípávání květů až tak nepřeceňoval. Příroda není blbá, zařídila, že holčičky mít dítě před pubertou nemohou. Až jim to dovolí, už jim to (biologicky) neublíží.    Je-li o stromek... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 26.3.2019
Nevím. Já jsem si toho Cooper Peglera osahal u kamaráda, ale moc mě nepřesvědčil. Trubku sehnal nejdelší jen 2m. Solo mi přijde kvalitněji zpracované i pohodlnější na zádech.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
Možná lepší, než se ptát na fóru by bylo chvíli se na vosy a sršně dívat, co tam na té hrušni dělají.
Uzeni bucek, 6.12.2016
Maso i se šťávou, kterou pustilo, bych co nejdřív zalil 30 - 40 litry převařené vychlazené vody.
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Ano, často to tak bývá. Obvykle je to ovšem dáno tím, že lidé, kteří hrabou listí pod stromy, se o ně taky starají. Hnojí, prořezávají, stříkají, sbírají padanky, odstraňují suché větve, mumifikované plody, atd.  Co je pak pravou příčinou... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 6.12.2016
Parabolodendron. 
Stavba udírny, 6.12.2016
Opravdu krásné dílo. Bohužel ne vždy je chuť uzeného přímo úměrná vzhledu stavby. Ale snad to nebude Váš případ.
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Ono zcela exaktně prokázat vhodnost pohrabání listí v podstatě nelze. Pohrabat půl zahrady a následně spočítat strupy na jablkách - ani to nemusí o ničem vypovídat. Příroda to má zařízené, že opadané listí se rozloží a pohnojí půdu.  Já často... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Broskvoně na podzim nevysazuji. Ostatní zaleju po podzimní výsadbě a pak až na jaře. Taky není přes zimu čím zalívat. Trubky jsou na zimu vypuštěné, sudy vyprázdněné, potok obvykle zamrzlý. Že by se nějaký stromek neujmul, si nepamatuju. Jak říká dr.... celý příspěvek >
Co to je?, 24.3.2014
K čemu je to dobrý?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika