Příspěvky uživatele - 129.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Molice na kapustě, 27.6.2017
No právě, že je i na kadeřávku. Díky Milena
Molice na kapustě, 25.6.2017
Dobrý den. Prosím o radu- co na molice na kapustě na přírodní bázy? Výluh ze šalvěje nebo tymianu nebo úplně něco jiného? Děkuji Milena
Co sadit po česneku, který také byl žlutý, 24.6.2017
Dobrý den. Prosím, co nasadit po česneku, který byl žlutý a začal plesnivět, aby to nezůstalo v zemi a přeneslo se na zeleninu. S podravem a díky Milena
Černý jeřáb, 26.3.2017
NO nevím. My koupili už jako keř a pouští nové výhony přímo ze země jako třeba rybíz.   Mielna
Sázení buxusu, 26.3.2017
Dobrý den. V loňském roce jsem si namnožila buxus.  Myslite, že už by se dal vysázet. Je krásně zelený a ráda bych využila jarní vláhu.                    Děkuji za rady Milena
Rakytník, 5.3.2017
Dobrý den.Prosím o radu. Mám doma samce rakytníku, ale každý rok mi uhyne. Samice drží, začinají vyrůstat kolem dokola nové výhony. Jsou toto také samice?  Jak se dopracovat k samcovi? Díky Milena
Sýkorky a dravci, 14.12.2016
ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE ZAHRADNÍCH PTÁČKŮ. Jako každý rok i letos přikrmují ptáčky, ale hlavně sýkorky. Mám po stromech navěšené květináčky ve kterých mám proso, slunečnici atd. v loji. Sýkorky si rychle zvykli, ale zvykli si i dravci. Číhaji na ně na... celý příspěvek >
Zahradní trpaslíci, 26.11.2016
Děkuji za rady. Ale trpaslíka nechám žít,  už kvůli dětem, které věří, že jim hlídají kytičky, kterě mi pomáhají sázet.            S pozdravem Milena
Zahradní trpaslíci, 26.11.2016
I to je názor a nikdo vám ho nebere
Zahradní trpaslíci, 25.11.2016
Dobrý den.Prosím o radu. Uklidila jsem ze zahrady trpaslíka a zvířatka z terakoty. jsou pokrytá částečně zeleným nádechem(mechem). nevím jak je očístit.Ne chemii. Děkují Milena
Povinnosti vlastníků pozemků, 12.4.2016
kupte si vysavač na listi a problem je vyřešen Milena
Vavřín a puklice, 13.11.2014
Dobrý den. Mám prosbu.Vždy se mi k podzimu osypá vavřín puklicemi i když v okolí nemám žádnou kytku. Letos jsem ho měla na stole pod pergolou a pak jsem ho dala na verandu, kde nebyla žádna rostlina a po přesunutí dále do domu, jsem zjistila, že má... celý příspěvek >
Gladioly, 2.10.2014
Díky za odpověď.
Gladioly, 1.10.2014
Děkuji za odpověď. Prosím a ošetřuje ten je? Milena
Gladioly, 30.9.2014
Zdravím zahrádkáře. Mam prosbu.  Už jste letos vybírali gladioly?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika