Příspěvky uživatele - 115.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku v jalové a utužené půdě, 20.6.2017
Vynikající kvalita. No snad se mi to taky tak povede :-)
Refraktometer - poradte vhodny, 21.11.2016
Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat zda je nutné, při měření refraktometrem, používat nějakou korekční tabulku.Při zakládání kvasu asi ne ale při měření již dokvášejícího kvasu, neovlivnije měření vzniklý alkohol?Na jakou hodnotu průměrně kvas... celý příspěvek >
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 12.6.2016
No a teď si vemte, že my těch stromů, takových, jako na vašem obrázku, máme na zahradě 17. Jabka začnou padat zhruba v červenci, takže až do podzimu neděláme nic jiného, než sbíráme, sbíráme a sbíráme. Upřímně, jakbka už nemůžeme ani vidět. Pálenku... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 26.4.2016
Tak jsem topil asi zbytečně. Že jsem raději nespal. Jen tam, kde jsem topil, tak se něco zachránilo, ale na opačné straně stromů je vše zmrzlé. -4 st. je opravdu moc.
Mráz - malé plůdky meruněk, 26.4.2016
Na Olomoucku dnes ráno -4 st, topil jsem celou noc, snad jsem něco zachránil, už svítí sluníčko, tak ať topí teď místo mě. Jen nevím jestli nepomrzly květy na švestkách, nevíte někdo kolik snesou?
Mráz - malé plůdky meruněk, 25.4.2016
tak u nás na Hané máme teď 1.7 st, tak s jdu pomalu oblíknout a topit, vypadá to na velký mráz
Mráz - malé plůdky meruněk, 25.4.2016
Máš pravdu, už několik let se jedná pouze o jednu jedinou noc, a ta přijde dnes, teď tu máme 4 st. a teplota rychle klesá, je jasno, tak počítám, že buder ráno tak -3st. a to by byl konec. Naštěstí mám stromy vedle domu a zítra volno v práci, tak... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 25.4.2016
Dnes to vypadá, že bude u nás na Hané mrznout. Tak jsem vše připravil a budu pod meruňkama topit, byla by škoda přijít o tak bohatou násadu malých plůdků. Už dnes jsme tu měli ráno 0st, ale projasnilo se, tak asi to přijde. A co vy, nebo dnes budu... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2016
Omluvám se, ale neumím sem vložit odkaz. Ale ve vláknu... Mráz-malé plůdky meruněk je tabulka o kritických hodnotách pro danou fázi květu a plodu.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2016
U nás na Hané dnes ráno - 2,5 st. Tak nevím co přežilo, ale bylo rozkvetlých tak 30 % květů, tak uvidíme... podle této tabulky by šance mohla být...???
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2016 Obsahuje fotku
Maďarská Gönzi dnes u nás na Hané, 230 m.n.m., rozkvetla. Do konce zmrzlých je ještě dlouhých 45 dní, tak snad mrznout nebude. Kdyžtak pomůže Champion, nebo až budou malé plůdky, tak zatopit pod stromem. Včelky a čmeláci se snaží, jsou tam stovky...
Hrušeň Bohemica - pálení, 10.10.2015
Hrušky jsem dnes ochutnal a jsou velmi sladké, ale tvrdé. Asi to vyzkouším a nadrtím je do bečky a uvidíme. Podle netu se trhají v polovině října a dozrávají až v lednu. Ale je zbytečné, podle mě čekat na leden, v utrhnuté hrušce už žádný cukr... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica - pálení, 3.10.2015
Díky za radu. S pálením hruškového kvasu mám již jisté zkušenosti, ale z ranných odrůd, jen jsem chtěl vědět, jestli vůbec zakládat kvas z této odrůdy hrušek, zda má někdo s touto odrůdou zkušenosti...
Hrušeň Bohemica - pálení, 2.10.2015
Dobrý den, chci se zetat, zda máte někdo zkušenosti s pálením hrušně Bohemica??? Mám asi 10 let staý strom a úroda je tak velká, že nevím, jak ji zpracovat, tak mě napadlo udělat kvas, ale nevím, zda to má vůbec smysl. Děkuji za odpověď.
Gabrovská - chutná švestka, 9.9.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny. Tak co letos Gabrovská? Už vám někomu dozrála? Mně už dozrává, ještě tak týden. Akorát že zase místy hnije, ale už jsem si zvyknul, je to každým rokem. Napadené plody se snažím odstranit, aby hnilobu nešířily dál.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika