Příspěvky uživatele - 200.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bakteriální boulovitost kořenů, 27.11.2019 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Bakteriální boulovitost kořenů, 27.11.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dnes jsem sadil stromky a u některých jsem si všiml bouli na kořenech. Chtěl bych se zeptat, zda se jedná o boulovitost kořenů. Jedná se o švestku na podnoži myrobalan. K.
Jednotné ošetření nábytku z různých dřevin, 23.6.2019
Dobrý den, před lety jsem natřel surový zahradní nábytek - stůl a lavice (materiál česká borovice) tenkovrstvou lazurou Xyladecor Classic HP - odstín (antická) pinie, kterou jsem měl natřenou také pergolu. Časem jsem přikoupil křesla (materiál... celý příspěvek >
Thuje poškození, 27.11.2018
Pro paní Lídu, to je fotka ze září, teď už jsou dávno zasazené. Jen teda škoda, že niko neporadí, čím by mohlo být způsobeno poškození :-)
Thuje poškození, 26.11.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu, jestli nevíte čím by mohlo být způsobeno poškození thují. Celou sezonu byly v pořádku, ale zhruba v září začaly mladé větvičky hnědnout. Občas jsem prováděl hnojení \"na list\" hnojivem Kristalon, ale... celý příspěvek >
Sběr švestek, 21.8.2018
No myslel jsem samozřejmě na slivovici :-)
Sběr švestek, 21.8.2018
Dobrý den, mám možná hloupý dotaz, ale zajímalo by mě, kolik podle vás je schopen člověk posbírat švestek za den - švestky otrepane na zem. Dejme tomu plody průměrné velikostí, průměrná úroda a strom v plne plodnosti. :-) Nikdy jsem to neměřil,... celý příspěvek >
Cypřišek Lawsonův, 15.11.2017
Dekuji za odpoved pane Josefe, budu je muset nechat venku a prikryju je tou bílou netkanou textilií. Sem prave rizkoval v dubnu prvni várku a tu uz mám zasazenou, tak sem zkusil jeste ten srpen, ale to asi neni vhodné vzhledem k tomu, ze do zimy to... celý příspěvek >
Cypřišek Lawsonův, 12.11.2017
Dobrý den, v srpnu jsem si nařízkoval cypřišek lawsonův. Řízky jsem měl v multiplatu pod folií. Dnes jsem je kontroloval, ale zatím skoro žádný není zakořeněný, jen cca 5 ks mělo malé kořínky, zbytek nic. Chtěl bych se zeptat zkušenějších, co teď,... celý příspěvek >
Mám vysadit Spartana?, 26.10.2017
Padlí neni choroba suchých dni, ale pěkných dni. Voda v podobe deště mu nepřeje, ale vlhkost potrebuje např. v podobě rosy a k tomu teplo pres den
Špendlíky, 20.5.2017
Puchrovitost slivoně je častější v chladnějším a vlhčím klima a nebo při chladném a deštivém průběhu jara. Plody.které napadené nejsou už vydrží. Přezimuje v podobě blastospor v koruně. Na jaře při vhodných podmínkách se šíří na plody.
Špendlíky, 20.5.2017
Taphrina pruni :-) k83
Rozkvétání 2017 M+B, 31.3.2017
U nas ukazuji meruňky bile spicky.uz to brzo prijde :-) Kema83
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 12.2.2017
Dobře, děkuji za odpověďi, měl bych to pro sebe :-) No a když jsme už u toho, jak se to teda řeší, když to někdo množí a prodává, to majitele licence kontaktuje a zaplatí mu nějakou částku za to, že může množit jeho patentovanou odrůdu?
Thuje právně chráněné odrůdy množení, 8.2.2017
 Dobry vecer, mam takovy dotaz. Zajimalo by me jak se resi množení thuje Golden smaragd, jelikoz jsem nekde četl, ze se jedná o právně chráněnou nebo patentovanou odrudu? To znamena, te se nesmi množit? Nebo na to musi byt vyrizene nejake... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika