Příspěvky uživatele - 234.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
South Haven, 29.8.2023
Pestuje niekto Sout Haven?
Kalene sklo a spalenie rastlín, 18.11.2021
Dobrý deň. Prečítal som si vačšinu príspevkou, ale nie je mi jasné. Bežné sklo môže spôsobiť spálenie rastlín v skleníku. Môže aj kalené sklo spáliť rastliny? Plánujem na strechu kvôli zvýšenej odolnosti použiť kalené dvojsklo. Na bočnú stenu iba... celý příspěvek >
Rajčiny Pedro F1, 17.5.2021
Sadim ich do sklenika a ozaj nepraskaju
Phytophthora infestans, 28.7.2020
Ja som poriadne postriekal 2 krat kuprikolom ked este boli male plody, t.j. naposledy niekedy v juni, a zatial vsetko v poriadku aj napriek castym dazdom. Myslim, ze som ich zaockoval
Rybíz černý, 14.6.2018
JG: Máte pravdu, T+T majú švédsky pôvod (doteraz som si ktovie prečo myslel že sú slovenské). Ďakujem za informáciu a usmernenie. S tou "Czarnou" som to myslel trochu ironicky, je mi jasné že názov odrody sa už nedozviem. Chuťovo mi pripadá iná ako... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 5.3.2018
Vladan: Rajka má pomerne bujný rast, ale na M9 by Ste s ňou nemali mať pre Váš zámer problémy. Je možné - v prípade potreby tlmenia rastu - rezať v lete. S Anetou skúsenosť nemám. Čo sa týka typu rodivosti jednotlivých odrôd (na dlhom či krátkom... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 18.11.2016
Mám neďaleko Gabrovskej zasadenú Zelenú ringlotu a aj tak mi Gabrovská plodí slabo.Piliarkou to ale nie je.Je tu niekto komu Gabrovská plodí dobre?                            ... celý příspěvek >
Vydrží mladý ořech useknutí silného kořene?, 30.10.2016
Orech to prežije, problém nevyriešite. Nejaká "sektorová determinácia" medzi koreňmi a korunou neexistuje, teda ovplyvniť intenzitu rastu len v určitej časti koruny týmto spôsobom nedokážete. Chyba nie je v orechu (ten si len robí svoju prácu... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.7.2016
Asi je - zrejme nie je - určite je. IH
Maďarská, 16.7.2016
Ako dopadla u Vás Jirko tento rok táto odroda?    Jano
Shraz, 16.7.2016
Pán Petr ako je to s peckami u nektarinky Shraz? Boli po rozkrojení plodu rozpulené? Predpokladám že plod bol od pecky neodlučitelný. Takáto ranná nektarinka je zaujímavá.   Jano
Úroda meruněk 2016, 16.7.2016
Ďakujem Vám pán Martin za odpovede, ten rozdiel 1-2 dni je naozaj bezvýznamný, ako je Harlayne odolné proti moníliovému úžehu a monílii plodov?    Jano
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika