Příspěvky uživatele - 200.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská - co s novým terminálem, 31.3.2017
Ano, Zahnův řez by byl nejvhodnější.
Zbytkový cukr 15Bx u Durancie, 17.11.2016
Pokud máte kvas ve studené místnosti přesuňte na teplejší místo.Pokud máte, jinak dát pod kvasnou zátku a počkat až se oteplí.
Uschnutí slivoně - příčina?, 2.11.2016
Jak říká pan Jiří FM, mně to letos napadlo jen Durancie. Dvě jsem vybagroval a z dalších dvou jsem odřezal celé 1. patro větví. V minulosti to ale odnesla i Gabrovská.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 24.8.2016
Děkuji zinfo, koupím Ezidri ale ještě poraďte model nebo označení. Jak jsem se díval na nabídku, Ezidri vyrábí sušičky i za 11 000,-. Pokud někdo potvrdí, že v takové ceně jsou výborné a bezproblémové klidně ji koupím.Ogar z Valašska
Co je to za škůdce na slivoních?, 9.8.2016
Dobrý den, chtěl bych se také zeptat odborníků. Jak se zbavit drtníka ovocného. Pravidelně mně ničí jednu švestku za druhou, nevím co s tím. Předem děkuji za rady.
Tatarova hruška, 14.4.2016
Dobrý den, letos bude tatarka poprvé kvést. Objevil jsem osum květů.
Rozkvétání slivoní, 14.4.2016
Dobrý den pane Petře, u Vás již šveskty kvetou? Na Valašsku ve vyšších partiích to vypadá tak za 4 dny.
Mšice, 12.4.2016
Postříkejte až po odkvětu a zaplácnete dvě mouchy jednou ranou. Pilatku i mšice.
Co to je za strom?, 19.11.2015
Peckovina to zcela určitě není.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika