Příspěvky uživatele - 211.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez marhule, 17.11.2016
Zdravím, na štítku je napsáno Zelená renklpda CAC P: semen.,AN 1280 to jako, že je podnož na nějakém semenáči?
Broskvová švestka, 17.11.2016
Broskvošvestka Plumcot Melitopolski
St. Julien, 16.11.2016
Tak to už nemám ani tu podnož množit... St. Julien A´(vegetativně množená) – je vhodná pro meruňky pěstované ve vlhčích a těžších půdách. ´St. Julien A´- vegetativně množená slivoň, vhodná do teplejších oblastí s dostatkem vláhy, sucho... celý příspěvek >
Švestkový kvas - zastavení, 16.11.2016
Když nemáte cukroměr aby jste se přesvědčil, tak opatřete nádoby bublátkem a nechte je klidně do jara, pak začne proces pokračovat, ale nesmí se nechat ke kvasu volný přístup vzduchu.
Očko čerešne, 15.11.2016
Při přeroubování starších stromů je třeba volit rouby odrůd stejně nebo radši ještě bujněji rostoucích než podnož.  Víte pane Vysloužil, ono se to tak odborně před 30,40ti roky nebralo jako dnes, soused co měl novinku, tak se podělil a... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Třeba to letní očkování ještě někdo další zkusí. JG Tak je to můj favorit... Můj otec zase jen rouboval za kůru, dařilo se mu vše, klidně přerouboval starý strom, dal na silné větve víc roubů a všechno mu šlo. Já dám na silnou větev 5... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Dobrý žebřík, to chválím. Mám hliníkové, pěkně se po větvi smeknou. Já jsem si hliníkové 3,4,6 a štafle koupil z bezpečnostních důvodů aby mi neprasknul špruslík, ale ty těla stromů jsem s nimi otloukl, což se mi s dřevěnými žebříky nestávalo.
Očko čerešne, 15.11.2016
Takto uvažujeme my starší, dcera by mi řekla, že hodně čtu černou kroniku.:-))
Očko čerešne, 15.11.2016
Letos jiný starší pán (můj známý) spadl při trhání třešní a pořád není v pořádku. A ten Čechov (dílo): Tři sestry, Višňový. No, ono se dá spadnout i z jednoho schodu, takhle bych to nebral. Třešní jsme měli za život několik a vždycky to byly... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Stoprocentní úspěšnost je skvělá. Ale zající se počítají po honu a ne všechna očka, kterým upadl řapík, na jaře vyraší. Pane Vysloužil, já nečekal do jara :-)) Z těch 35 oček co jsem napíchal v srpnu na výmladky jsem 15 obětoval a koncem... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Nejsem domýšlivý, tak nevím co tím autor chtěl cíct... Na zahradě nemám až zas tolik místa abych sázel na každý druh nový strom a ze zkušeností vím, že se nikdy třešně neotrhaly všechny. Před 10 roky, když se zeť učil roubovat, naočkoval na... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Tak jsem dobře teoreticky připraven... Mám třešeň Burlat na podnoži Colt a za 3 roky jsem viděl jen 5 třešní, někde píší jak na této podnoži rychle vstupuje do plodnosti... Ale letos u nás byly zase mrazy tak to asi bylo tím ale nejvíc štve, že... celý příspěvek >
Očko čerešne, 15.11.2016
Děkuji za radu p. Vysloužil, aby jste věděl, já letos prvně očkoval a měl jsem na podzim skoro stoprocentní úspěšnost a tam jsem dle rady odebíral očko hned před očkováním aby nebylo zaschlé.
St. Julien, 14.11.2016
Mám na této podnoži Tophit, jak si tedy vypěstovat novou, vlastní podnož? 
Očko čerešne, 14.11.2016
Takž když budu na jaře očkovat třešň, nemusím schovávat větvičku někdy od ledna, ale můžu očko někdy v březnu odebrat a hned naočkovat, bude to tzv. bdící?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika