Příspěvky uživatele - 29.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová vrtaná studňa - pieskovanie, výdatnosť, osadenie čerpadla, 1.7.2018
Problem som vyriesil..cerpadlo treba dat nad perforaciu a treba s ventilom utlmit prietok cerpadla az natolko kym neprestane pieskovat, u mna to bolo asi na polovicu. Teraz ide krasne cista voda stale a tlak aj prietok mi uplne postacuju.
Nová vrtaná studňa - pieskovanie, výdatnosť, osadenie čerpadla, 26.6.2018
cca pred 3 mesiacmi mi vrtali studnu 41 M, 29,5-33,5M je spodna perforacia nadnou mam 27,5 M hladinu vody, 13,5M-17,5M je vrchna perforacia. Povodne bola hladina vody na 17 metroch ale po cca mesiaci pravidelneho rychleho cerpania vody koli cisteniu... celý příspěvek >
Jikov 1453, 20.11.2016
Tak motor funguje aj pod zatazou a vzdy sa vrati do volnobeznych otacok bez toho aby zhasol, bol napojeny na rotavator, este sa musela dostelovat spojka a islo to(buchala). Takze uz zohnat prislusenstvo (rotavator) za rozumnu cenu a hura do zahrady... celý příspěvek >
Jikov 1453, 19.11.2016
Dobry den, takze motor sa zlakol ze som pisal ze pojde do srotu, po vymene ihloveho ventilu a prefuknuti karburatora kompresorom sa dal dostelovat volnobeh, startovanie funguje bez pridavania plynu. Ak zajtra bude cas musim behnut znamemu ktory ma... celý příspěvek >
Jikov 1453, 18.11.2016
Dobry den, takze zasa jeden neuspesny pokus, pol dna som stravil vymenou gufera (oboch) a motor sa po nastartovani sprava rovnako, nechapem tomu asi teda je uz vybehany pies a hlava ale kompresia tam je ked startujem tak to je citit. Aj spotreba je... celý příspěvek >
Jikov 1453, 17.11.2016
Karburator som sa snazil nastavit podla pokynov co som nasiel na nete, ale bud to ide otackach alebo zdochne. Ale stale sa mi zda ze je tam vela benzinu len co som to skusal a bolo to chvilkami startovane zhltlo 1 l benzinu a este aj pluje z vyfuku.... celý příspěvek >
Jikov 1453, 16.11.2016
Dobry den, no skusil som vsetko znovu vycistil karburator, vymenil osku na kladku (mala dost volu) a stale to iste, nastartuje len ak je plyn pootvoreny ak sa prida naplno tak sa otacky nemenia lebo ho obmedzuje regulator otacok a ked sa stiahne plyn... celý příspěvek >
Jikov 1453, 9.11.2016
Dobry den, a ako sa da dostavit hladina doma? A preco neodporucate spustat motor bez protikusu, problem je v tom ze tento nebudem kupovat pokial nebudem vediet ze motor je dobry, skusim zohnat niekde v rodina na pozicanie ale nedavam tomu velku... celý příspěvek >
Jikov 1453, 8.11.2016
Dakujem za info, tiez mi to tak pripada, pretoze sviecka je mokra-cierna ked ju vytiahnem po tom co motor vypnem. Chystam sa na to cez vikend este raz, mam kupit dopredu novy plavak? Nejako nestiham cez tyzden a este som dnes hrkol auto :-(a aj... celý příspěvek >
Jikov 1453, 7.11.2016
Dobry den, zdedil som motor Jikov 1453, snazil som sa ho spojazdnit ale: bola zla sviecka a z ventilu na palivo vytekal benzin. Sviecka je vymenena aj ventil na palivo je novy, co je zaujimve ked je zatvoreny prefuknut nejde ale motor nastartovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika