Příspěvky uživatele - 11.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
České odrody jabloní, 9.7.2018
Jablko dvacetiletí - Rubín. Jak říká název jednoho zdejšího vlákna: Bohemia nepřekonaná.    Důvod? Odrůda je velmi shovívavá k horším pěstitelským polohám, nenutí nás k probírce ani podrobnému řezu. Otázka:.: Která ze dvou odrůd je... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 9.7.2018
Letošek je broskvoňářův rok. Kadeřavost žádná, násada převeliká, teploty nadprůměrné.. Jako pokaždé zjišťuji, že probírka naprosté většiny plůdků byla nakonec nedostatečná a že jsem jich měl na stromku nechat ještě o polovinu míň.    O FM... celý příspěvek >
Co to je za revu? Nepne se, 18.7.2017 Obsahuje fotku
Zdravím. Mám dvě vinné révy. Jedna je blue onyx (na fotce vpravo) a ta se normálně pne. Pak jsem koupil cosi v hornbachu (vinná réva bílá) a ta mě dělá takovýto keř. Vůbec nemá přichytky. Jsou i révy bez úchytek? Nevíte co to je a zda to někdy... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 15.11.2016
Tipovat výtěžnost nelze. Nikdo neviděl Vaše švestky, neví, jak jste kvas vedl a kolik cukru tam přisypal. 
Rez marhule, 15.11.2016
V článku je doslova napsáno: Vynechanie letného rezu... zposobuje zvýšenú potrebu rezu v predjarnom období... A já tvrdím, že žádná potřeba nevzniká, protože předjarní řez u meruněk se dělat nemusí, resp ani nemá. Ano, kvůli lepší názornosti... celý příspěvek >
Problém se zelím, 8.1.2016
Tak to jste mě svojí odpovědí trochu uklidnil. Říkáte, že nemám panikařit, tak počkám. Letos mi poprvé v životě zvláčkovatěl lák v kvašácích, ale už vykvašených, byly to poslední podzimní, tak byly asi pro kvašení málo sladké. Pomohl přídavek octa,... celý příspěvek >
Problém se zelím, 8.1.2016
Připojím se k tomuto tématu, ale mám jiný problém. Protože nejsem spokojená s kvalitou zelí, které se v posledních letech prodává v obchodě, pročetla jsem zdejší diskuze a rozhodla jsem se zkusit naložit vlastní zelí. Koupila jsem tři hlávky, údajně... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika