Příspěvky uživatele - 218.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úplné zničenie plevele - názor, 14.11.2016
Napadla ma jedna vec, prosím posúdte ju: Netkanú texlíliu nechám na záhrade 1 rok. Predpokladám, že všetok plevel sa zničí. Priložil by som ju napríklad zámkovou dlažbou - proti vetru. Ak by nepomohol 1 rok tak 2 určite. A ešte jeden nápad:... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 14.11.2016
Ja mám zimolez asi 10 rokov. Dva kríčky. Mám s ním ale problém. Posledné roky mi zakvitne už na jeseň /  podzim /, pretože je dosť teplo. A potom je úroda veľmi malá. Máte aj vy takýto problém? Bývam v nadmorskej výške 400m.
Zatrávnenie záhrady dočasné, 14.11.2016
Rozhodol som sa časť záhrady zatrávniť, aby som nemal tolko práce na záhrade. Mám použiť poľnú trávu alebo nízke parkové? Chcem si kúpiť mulčovaciu kosačku systém" VARI". Na kosenie a zároveň mulčovanie aj vysokej trávy. Chcem s tým mať čo najmenej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika