Příspěvky uživatele - 166.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodej ovocných stromků, 8.11.2014
Omlouvám se za přehlédnutí - Baya M. na webu skutečně je, dokonce první, mimo kategorie letní atd. Braeburn jsem přes usilovné hledání nenašel (třeba i přehlédl), což ovšem neznamená, že na prodejně není. Zmíněný web nebývá příliš aktuální.R.
Prodej ovocných stromků, 7.11.2014
Mám zcela odlišný názor, než JK, ale nepovažuji diskusi na účelnou. Jen poznámka: V nbídce Fytosu Plzeň na webu není Braeburn ani Baya Marisa, Schniga ano. Aktuální stav je nutno ověřit.  E-shop však Fytos nemá, tudíž nákup ze Slovenska asi... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 2.11.2014
Jsem rád, že moje vědomosti byly rozšířeny o poznatek, že prodej stromků asi není totéž co jmenovaný hypermarket a ovocný strommek není konzerva. Došlo mi i to, že jablka nejsou buřty a nelze je tudíž před nákupem stromku ochutnávat. Ale dost nic... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 1.11.2014
Svoje stanovisko budu definovat z druhé strany - jak bych si já představoval kvalitní, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi: 1. Na webových stránkách firmy by měly být aktuální informace o tom, co je na prodejně k dispozici - odrůda,... celý příspěvek >
Traktor Castel Garden XT180HD, 20.7.2014
Dobrý den, mám problém s nastartováním traktoru s motorem BS po cca 5 týdením nepoužívání. Při otočení klíčku do polohy startování se buď nestane nic, nebo začne bzučet stykač který přivádí ss proud do startéru. Baterie je nabitá, svíčka v... celý příspěvek >
Konár olúpaný od kôry, 20.2.2014
Skoro ve všech případech, kdy jsem se snažil prodloužit život stromu, zasaženému rakovinou či podobnou nemocí, či stromu přestárlému, jsem posléze litoval ztraceného času, po který již mohl růst stromek nový. Nové stromky, jejich výsadba a... celý příspěvek >
Lipno, 14.1.2014
Mám zatím na Lipno hodně podobný názor, z krátké zkušenosti se mi zdá, že Lipnu (i Topazu) svědčí postupné protrhávání vybarvených plodů tak, aby nedošlo k přezrávání na stromě, raději snad trochu podtrhnout. Ve sklepě pak dojdou trochu později a... celý příspěvek >
Roubovací kleště, 12.1.2014
Ano, hlavní určení je pro roubování révy vinné, i prodejcem je vinařský e-shop, ovšem pan Adam píše o roubování jabloňových a jiných podnoží a to mne zajímá. R.
Roubovací kleště, 11.1.2014
Roubovací kleště výše označené jako "tyhle" jsou skutečně u nás dostupné a dost mne lákají. I když mám několik roubovacích nožů i brousků, rád bych dal přednost jinému způsobu, pokud by byl rychlejší a snad i spolehlivější a tak se připojuji k... celý příspěvek >
Dukát, 29.11.2013
Naprostý souhlas s Ronym. Dukát jsem pěstoval na mírném jihovýchodním svahu asi 400mnm a jeho kvalita byla, stejně jako u Spencera, skutečně špičková. Chuťově o stupeň níže pak byla Bláhovo oranžová, Spartan, Wealthy, Matčino a další odrůdy,... celý příspěvek >
Musím svítit vylíhnutým kuřatům?, 19.3.2013
Dobrý den, je zde psáno první týden alespoň 30, jak další týdny, je notno dodržovat co týden ty dva stupně dolů jak se píše na vebech?Kolik ve skutečnosti kuře bezpečně zvládne týdení pokles teploty?
Registrace při pořízení slepiček?, 19.3.2013
Já tedy mám pocit, že do 500kusů, nebo 100kusů produkující násadová vejce...
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 5.2.2013
Pro pana Stanislawa: Toto vlákno už naštívilo téměř 18000 čtenářů. Pokud každý z nich koupí za rok např. 2 stromky po 150 Kč, tak je to celkem přes 5 mil. Kč od zákazníků, kteří by uvítali kvalitní označení s garancí odrůdy, podnože atd. Ale to je... celý příspěvek >
Jakou jabloň na zahrádku, 4.2.2013
Podívejte se na stránky Fytos, vyberte více možností a brzo na jaře navštivte prodejnu, uvidíte, co bude ještě k sehnání. Při dobré péči (radikálním řezu) a zalévání mám i z jarní výsadby více než půlmetrové přírůstky. Je škoda času čekat do podzimu.... celý příspěvek >
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 4.2.2013
Zatím nejlepší vyzkoušená varianta: Minibruska 220V, rychlost 4, hrot kulový 3mm a trocha citu k tomu a píše to skoro jako kdysi trubičkové pero, jen se neucpává. A pak  ještě to písmo zvýrazním měkkou tužkou. Už visí na loňské nové výsadbě a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika