Příspěvky uživatele - 42.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo Mac 952, 12.11.2016
asi vás moc zklamu, oleomac má spodní kartery plastové, např šrouby lišty lezou z čeho? z plastového karteru. Z hliníkové slitiny je jen ta spodní mistička v které jsou uloženy ložiska, zbytek karteru je z recyklovaných víček z petek, kelímků a... celý příspěvek >
Husqvarna 55 startování, 12.11.2016
co znamená škube? jakože má při tahání odpor jako když se dekompres neaktivuje, nebo škube jakože se dekompres nevypíná a pila v běhu syčí? obojí je vada dekompresu zakarbonováním- pořádně jej vymyjte, klidně ho tam nechte i přes noc v arvě nebo... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 23.10.2016
míchání směsi není problém pil, ale paliva. Je to stará věc, už před deseti roky se zadíraly z jara oleomaky jako o život s plnou nádrží mixu z podzimu. Že se nic 141čce nestalo přisuzuju kvalitnímu palivu s větším množstvím oleje. 450 se neskutečně... celý příspěvek >
Náhradní díly, 23.10.2016
jasně, ceny nd Honda jsou extrém! Nedávno jsem valil oči na polivový ventil do sekačky GXV. Neříkám že Hsq je ůpkně za babku, ale v porovnání s Hondou je
Náhradní díly, 23.10.2016
Originál díly od autorizáků Hsq jsou snad špatné? Nekvalitní? Nesedí jak mají? Pokusy s náhradami už mám za sebou, něco fungovalo, něco jen pár týdnů, když se použil originál díl, bylo vše v pořádku. Neřeším řemeny, či nože na sekačky, traktory atd,... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 23.10.2016
Hecht po Husqvarně? už jsem několik takových potkal, pché Husqvarna mi jela roky a stojí moc, koupím si Hechtku, stojí třetinu tak co... no co by jste řekli? Jak vysednout z Mergla do Dácie. Za mě blbost Huska 445 momentálně v akci pojede moc... celý příspěvek >
Hecht 146 nebo Husqvarna 128R (Jonsered BC 2128)?, 14.6.2015
kamarád si koupil 143BTSko a po měsíci oholil zuby vúhlovém převodu, teď když jsem s ním mluvil mi hlásil že křovák je po třech letech před rozpadem, jen čeká kdy to přijde.. Na to co se zakladatel ptal bych doporučil větší husqv 135R. 128R je na... celý příspěvek >
Zahradní traktor Karsit K13/92H, Starjet Challenge AJ 92-16, Stiga Easte 5092H, 11.3.2015
Challenge nemá chybu. Mám s ním zkušenosti, proti většímu Starjetu první generaceje celkově jinde. Projděte si nejbližší prodejce a hlavně servisy všech tří, porovnejte ceny nd a podle toho se rozhodněte.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika