Příspěvky uživatele - 211.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezimování karasů v jezírku, 13.11.2016
Také mám 5 karasů v 4 kubíkách vody, když to tady čtu, nechám tam zamrznout i hladinu, což jsem nikdy nenechal.
Kalísie, 13.11.2016 Obsahuje fotku
Já jsem se poprvé setkal s touto léčivkou loni v listopadu, od té doby ji pomalu konzumuji, nejdřív listy, pak i oddenky.Za tu dobu jsem se zbavil mnoha neduhů které mě trápily, ale hlavně zdravotního problému který mě sužoval 1,5 roku. Kalisie... celý příspěvek >
Kalísie, 12.11.2016
Zdravím, máte někdo zkušenosti s kalísií?
Podpnik m25, 11.11.2016 Obsahuje fotku
Toto je zvětšený výstřižek ze Zahrádkáře který používám desítky let k rychlé orientaci při nákupu stromku.
Althanova renglóda, 9.11.2016
Althanova je dobrá, ale plodí na čím dál delším dřevě.
Agave a přezimování venku, 9.11.2016
Je několik druhů Agave které jsou mrazuvzdorné, nejvíc asi A.utahensic, Parryi, Ovatifolia, Neomexican a jiné. Paní jistě myslela tu nejrozšířenější, A.americana, ta snese max -5 a to ještě na podzim před uskladněním, z jara nevydrží ani to.Já mám... celý příspěvek >
Je to Tlustice?, 9.11.2016 Obsahuje fotku
Tlustic mám několik, ale každé dám to co potřebuje, tedy v létě plné slunce, dost vody a v zimním období dostatek světla a výživy.I když je to skromný sukulent, každý se odvděčí za dobrou hlínu a větší květináč.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika