Příspěvky uživatele - 169.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odolná pološvestka Tophit, 7.11.2016
Vypravil jsem se ná nákup švestek, jenomže Tophit mají jenom na podnoži Cold nebo jinde zase Julien. To není do mé suché a špatné půdy. Takže nic.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
A co náledující noc? Každopádně, noc na zítřek má být ještě horší než ta dnešní, ale závisí na oblačnosti, jak se vyjasní. Pak už by se mělo oteplovat.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Dobře dopadly Čechy, kde byla oblačnost, ale Morava byla při vyjasnění mrazivá. I Břeclav ukazovala -2.  Takže pro ovoce do Čech a ne na Moravu. Nehledě na to, že Moravu ještě potká sucho a v Čechách bude pršet (loni a předloni). To víte,... celý příspěvek >
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 15.4.2011
myslíte, že tato pumpa by tedy mohla být ok - Resun LP 40 - vzduchovací pumpa? ještě jsem měl v merku tu LP-20 s polovičním výkonem u cenou...
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 15.4.2011
no to taky foufám :) myslíte, že bych měl pořídit do jezera i nějaké vzduchování? jak výkonné by mělo být pro jezírko 100m3 se 3 jeseterama? Existuje nějaká hodně tichá varianta? Abych ho v létě při otevřeném okně neslyšel.
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 15.4.2011
No lekl jsem se totiž těch nápisů na lahvi... při požití vyhledejte okamžitě toxikologii apod... 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika