Příspěvky uživatele - 248.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ptáčci v krmítku, 30.11.2016
Nebojte, přiletí. Ti moji jak na zahrádce, tak na okně doma v kuchyni si dají občas pauzu (i dva, tři, čtyři dny) a nevím proč. Kočka jim nevadí, ta sedí kolikrát dole třeba dva metry od krmítka, nažraná dokulata je pozoruje a oni si nahoře vesele... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.11.2016
Co budete používat dál místo Syllitu? Už není k sehnání a tady na "zahradě" doporučovaný slovenský se stejnou účinnou látkou v ČR také není . Lída
Zasilková zahranictví, 21.11.2016
Neříkal p.Zíbal, jestli budou prodávat zjara nebo až příští podzim -pokud vůbec? (to by mne mrzelo )...            Lída
Co to je za strom?, 21.11.2016
Má to nějaké plody? nebo jak ten strom vypadá? není se moc čeho při hledání chytit... A přece nějaká potvora nevyžere stejně dva listy, každý jinde            Lída
Kdo poradí co je to za květinu, 17.11.2016
Pokud to kvete zjara (podle holé krajiny), tak tipuji mandloň nebo lýkovec. Pokud později, mohla by to být i třemdava.                   Lída           
Co to je za strom?, 14.11.2016
Nebyly tam na zemi nějaké plody? Nemohl by to být nějaký dub? V životě jsem takový list neviděla...     Lída
Starší jabloň, 14.11.2016
Pokud budete sázet znovu jádrovinu na stejné místo, udělejte dostatečně velkou jámu (já dělala u broskve, po které jsem dávala nektarinku 1x1x0.7m) a vyměňte v ní zeminu.              ... celý příspěvek >
Starší jabloň, 13.11.2016
Vzhledm k tomu, že je strom zřejmě roky nijak neošetřovaný a dožívá, vysadila bych někam na jiné místo novou jabloň a tuhle bych nechala, než mladá začne trochu víc plodit.           Lída
Šeřík velkokvětý, 13.11.2016
Na to, aby po řezu další rok kvetl, je důležitější doba řezu (po odkvětu), než hloubka řezu. Musí stihnout nasadit květné pupeny.            Lída
Brunnera, 12.11.2016 Obsahuje fotku
Ještě jedna méně známá trvalka je fajn do stínu (a všude, kde není zrovna úpal) a to je Waldsteinia . Má žluté kvítky jako mochna, je stálezelená a dost se rozrůstá. Porůstá pěkně zem pod keři, pokud píchnete výhonek, zakoření. Ale pokud překáží,... celý příspěvek >
Brunnera, 12.11.2016
Ano, brunneru mám, roste mi ve stínu za cypřiškem, kolem má ještě pustoryl, mahonii a ryngli , takže stín opravdu snese dobře. Dostala jsem malou rostlinku od jedné paní v ulici, kterou chodím na zahrádku. Mám tu obyčejnou se zelenými listy, existuje... celý příspěvek >
Hrusen vs. jalovec, 7.11.2016
Že by hostitelem byly i tůje, nevěřím. Lidé si tůje, jalovce a cypřišky dost pletou, prostě to jsou jehličnany. A těmhle "odborným" pořadům moc nevěřím, pokud tam nemluví nějaký opravdu fundovaný odborník. Ale "hřbitovní ploty" také nemusím.  ... celý příspěvek >
Hrusen vs. jalovec, 6.11.2016
Je to trošku jinak. Ony jalovce J.communis a J.nana mohou být mezihostiteli rzi, ale není to rez hrušňová (G.sabinae). Viz stránku.          Lída
Lišajníky a machy na ovocných drevinách, 6.11.2016
Na ostatní fotky jsem nekoukala, ale můj názor je, že mechy a lišejníky stromům a keřům přímo neškodí. Jen se v nich mohou zdržovat různé potvůrky, jak užitečné, tak škodlivé. Na rybízu a angreštu se v míře jako na přiložené fotce vyskytují proto, že... celý příspěvek >
Lze poznat budouci vysku stromku pri nezname podnozi?, 5.11.2016
Na té cedulce je psané "výška stromku". Pokud je u té šipky (špatně se to luští) číslo, měla by to být výška. Vidím tam (snad) 22, jestli to je 2,2 (m) nerozluštím. Pokud by to bylo ve stopách (ale proč?), bylo by to kolem 6m. Tak se na to pořádně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika