Příspěvky uživatele - 112.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vejce bez skořápky + něco?, 6.9.2017
Moc Vám děkuji za odpověď. Slepičky mám doma cca 3 měsíce, takže jsou to mladé nosnice. Asi se jednalo nějaké to zranění nebo něco podobného. Teď už zase delší dobu snáší všechny bez problému.
Vejce bez skořápky + něco?, 22.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl byste mi prosím někdo poradit, co mi to dnes slepice snesla (viz foto)? To větší je vejce (téměř) bez skořápky, ale ještě jsem nikdy neviděla to druhé - jakýsi ovál s ocáskem. Děkuju moc za radu. Ivana
Nastaveni predstihu na Vari DMJ-315, 3.11.2016
Co mám dělat, mám tam zapalování bezkontaktní, při startování motor kope, utrhlo by to ruku? 
Saturn, 1.3.2015
Dobrý den, můj syn má na zahradě v Holovousích praotce všech Saturnů. Půda je zde jílovitá s pískovým a pískovcovým podložím. Plody jsou výborné kvality, rodina je s velkou spokojeností užívá již 80... celý příspěvek >
Štěstíčko, 18.11.2014
ahoj pokut vam kitka ze spodu usycha nebo hnedne tak zlikvidovat je mi 10 a moje babicka mi vse rekla vse o teto kitce. zalivej to jen 2 krat tydne okamzite z ni vilej tu vodu a kdyby to za 1 tyden se to nezlepsilo tak snou pric
Lilek černý, 12.5.2014
160 let někdy až 120 záleží jestli máte lilek nebo lylek
Máte solitérní růži?, 8.2.2014 Obsahuje fotku
Mám ji také bez opory,  větve ohýbám až k zemi, proto je spíše širší než vyšší. Je to ta pod stromem. Pokud by měla ze začátku tenké větve, stačila by trojnožka
Zadrhávání zadního kolečka XS 55 MBS 4S, 25.9.2013
Hezký den, po prvním akci se sekačkou od Maunfieldu XS 55 MBS 4S pozoruji při pojíždění za studena (jak vpřed tak vzad) zadrhávání levého zadního kolečka, jako by něco přeskakovalo. Je to závada nebo to tak má... celý příspěvek >
Co dát na zahradu 10x7m, 500 m.n, 11.10.2012
Já jsem si myslel, že pro broskve a meruňky to není vhodné prostředí, ale doufal jsem, že je třeba nějaká odolnější odrůda. Vzdálenost budu brát tedy těch 3,5 metrů od sebe. Když bych to tedy spočítal, tak při vzdálenosti 3 m od plotu mi tam vleze... celý příspěvek >
Co dát na zahradu 10x7m, 500 m.n, 11.10.2012
z jedne strany jsou sousedé, z druhé je pole.
Kdo mi zabíjí slepice?, 3.7.2012
Pokud má slepice ukouslou hlavu a vyžrané vnitřnosti, je pachatelem s největší pravděpodobností kuna.Pozor v této době kdy má mladé je možné se s ní setkat i ve dne, navíc si ráda slepici odtahuje či se k ní vrací...
Jakou růži zvolit?, 8.3.2012
Milá paní, Váš záměr je moc pěkný. Pokud byste si vybrala navrhované Eden Rose, Elfe a Coral Dawn, mají je v Zahradnictví Želešice, zadejte do vyhledávače a snad se Vám stránky objeví. Jsou to oveření zahradníci a potomci našeho slavného šlechtitele... celý příspěvek >
Praskliny na kmeni jabloní, 25.10.2011
Děkuju, Pal'o!
Praskliny na kmeni jabloní, 25.10.2011 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, proč se objevily praskliny a kmenech jabloní na podnožích M9, popř. jak ošetřit. Všechny informace velmi uvítám, děkuji.
Winchester Cathedral - jak na ni?, 22.8.2011
To mám radost! Hned jsem ji totiž poznala, zlepšuju se 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika