Příspěvky uživatele - 223.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání slivoní, 15.4.2020
Opravdu krásný pohled. U nás v sadě u Uherského Hradiště to kvete podobně. Jen se bojím, co s květy provedl dnešní ranní mráz, bylo u nás -2,5 stupně :-/ Snad to květy vydržely, jako by nestačila již letošní absence meruněk. Doufejme, že se další... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 19.4.2018 Obsahuje fotku
Zdravím Petře. Posílám rozkvetlou Hagantu, je to 4 letý stromek na podnoži Wangenheimova. Bydlím kousek od Uh. Hradiště. Nasazeno má letos moc pěkně, tak uvidíme.
Slivoň Haganta, 26.9.2017
Jak letos hodnotíte Hagantu? Mám jeden tříletý stromek na podnoži wangenheimova a letos jsem měl prvních asi 10 plodů. Zralé byly po 15.9. Chuť byla velmi slušná a pro mě taková netuctová. Popsal bych ji jako sladkou, aromatickou, navíc s dávkou... celý příspěvek >
Duranzia na podpniku Zelena Rynglota, 26.9.2017
Také mám pár stromků duranciíí na ZR v sadu na chatě. Sázeny byly loni na podzim, za letošek měly přírustky skoro 50 cm. Uvidím jak se jim bude dařit další roky.
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.9.2017
Stromky zalévám dle potřeby, normálně kbelíkem s dešťovou vodou. Pokaždé naráz víc vody, než třeba obden a málo. Všechny tříleté stromy mají přírustky normální (slušné), jen jeden stromek Gabrovské je pořád jakoby zakrnělý. Všechny byly stejně... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 19.9.2017
V sadu mám kromě Gabrovských vysázeny ještě Top Taste, Hagantu a pár stromů Špendlíků žlutých. Soused má v blízkosti ještě Durancie. Letos Gabrovské mohutně kvetly, stejně jako ostatní stromky okolo.  Bohužel mrazíky zničily většinu úrody, jen... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 19.9.2017
Kolem stromků okopkáno není, pouze mám důsledně vypletý kruh okolo. Nemulčuji kvůli všudypřítomným myším. Okopat kolem stromků vyzkouším příští rok.
Gabrovská se Bulharům povedla, 14.9.2017
Děkuji za reakce pánové. Letos je alespoň tady u nás v okolí UH, docela nešťastný rok pro modré ovoce. Aspoň že nějaké durancie do beček budou a v zimě se budeme mít čím zahřát :-) Uvidíme, jak zaplodí Gabrovská příští rok. Opylovače v podobě... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 13.9.2017
Jakou to má spojitost s mými dotazy? Máme půdu dobrou :-)
Gabrovská se Bulharům povedla, 13.9.2017
Nikdo se nepodělí o své zkušenosti s Gabrovskou?
Gabrovská se Bulharům povedla, 11.9.2017
Jak to u vás letos vypadá s úrodou Gabrovské? Mám 3 stromky na podnoži zelená renkloda, staré 3 roky. Letos bylo prvních pár plodů na ochutnání, všechno ostatní pomrzlo na jaře. Chuť byla velmi zajímavá a hodně připomínající domácí švěstku. U nás v... celý příspěvek >
Náhrada škody od pálenice, 3.11.2016
Pán si srandu určitě dělá:) Jestli ne měl by vyměnit právníka a těch svých pokusů zanechat. V zákoně je jasně dáno, že kvas nesmí být doslazován a přídavek 40kg cukru ke 100kg třešní už nikdo neukecá. Takže už v tomto by vám právník měl říct, že se... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 12.2.2016
Já jsem pálil oskoruše koncem roku (28.12). Nasbíral jsem asi 80 l, přidal 0,75 kg cukru a napálil jsem 11,5 l oskorušovice – zředěné na 49%. Tuto pálenku jsem zkoušel pálit poprvé, zatím jsem pálil pouze z tradičního valašského ovoce - trnek, jablek... celý příspěvek >
Toptaste - na podzim sázené stromky, 17.6.2015
Dám stromku šanci ještě do října, zatím jej pořád zalévám. Bohužel i ten jediný výhon odešel a ostatní očka jsou také mrtvá. Pokud se neprobudí, zasadím na jeho místě nový stromek. Prozatím děkuji.
Toptaste - na podzim sázené stromky, 12.6.2015
Dobrý den, obracím se na vás s žádostí o radu a prosím o názor. Na podzim jsem vysazoval vedle domu sádek slivoní - 3 ks Gabrovské, 1 ks Haganty a 4 ks Top taste. Stromky byly kupované ve Strážnici, vysázeny v říjnu. Gabrovské jsou na podnoži... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika