Příspěvky uživatele - 201.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 4.12.2016
Taky se pokouším chytit krtka na zahrádce ale zatim marně, použil jsem sirne knoty (vykopal chodbyčky vedle) koupil jsem trubkove pasti (jednu dokonce podkopal) na zahradě se pohybuje 5 koček ze sousedstvi taky nic, mame yorkšira ten sem tam čmucha... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 2.11.2016
Taky problem z krtkem začal kopat až tento rok na ploše cca 300metru podryva rybizy stromky v okrasne časti niči kopanim květiny atd.už mam nervy skoušel jsem ho vydymit sirnymi knoty on udělal chodbu vedle na zahradě mame par koček ale nic nepomaha... celý příspěvek >
Okurky ze seminek, 6.7.2016
Chtěl bych zasadit okurky nakladačky ze semínek ale nevím jestli vůbec dozrajou, nebo už je pozdě, poradí mi někdo?
Sklizeň česneku 2016, 5.7.2016
Tak jsem včera sklidil česnek zasazený na podzim, druhy Dukát, Unikát,Karel 4.Proti loňskému roku je asi o 30% menší uroda i velikos česneku menší, jen Unikát je velikostně ok.Sklizeno cca 230 kusu ale jen pro osobni spotřebu tak snad vydrži cely... celý příspěvek >
Červené skvrny, 19.5.2016
Na některých listech na podzim zasazene broskvoňe se oběvily červene skvrny, na jaře jsem střikal kuprikolem, tak nevím co to může být..
Stromkový angrešt?, 18.5.2016
Ne uvázany je ok ještě teď jsem to kontroloval, tak mě už jen napadá že ty rašici pupeny asi zmrzly když bylo začatkem května ty 2 dny mrazy, jinak nevim.
Stromkový angrešt?, 17.5.2016
Tak nevím co s tím, mam 3 letý stromkovy angrešt loni normálně plodil ale letos na jaře začaly rašit pupeny jako u ostatních angreštu ale potom se rust zastavil, myslel jsem že zmrzli ale z pupenu pořad vylézaji zárodky listu a když jsem odstřihnul... celý příspěvek >
Japonská hrušeň, nemoc?, 17.5.2016
Mě se to letos stalo taky, hrušeň Hosui pěkné květy a pak 2 dny mraziky a květy dopadly jak na fotce,
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak jsem se vrátil ze zahrady a nemám vůbec radost, zasazene papriky, rajčata atd.ve foliovniku šlehl mráz a tak jsou skoro všechny ko, kiwi (arkadia)u pergoly taky přišla o listy a na podzim zasazene stromky přišly o listy a květy.Snad už bude... celý příspěvek >
Co se sadem po dědovi?, 7.1.2016
My jsme z manželkou koupily zahradu před 3 roky a pracovat na ni je dobrý relax po práci a ůnik z paneláků.Loni jsme koupily vedlejši zahradu (asi 7 roků na ni nikdo nešáhl),tak jsme porazily 22 stromů jabloní, švestek atd.protože všechno napadeno... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika