Příspěvky uživatele - 121.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 22.4.2008
 já zastávám názor že dobrá věc nepotřebuje reklamu a jak mi někdo něco vnucuje a prominte Monfidáci někdy to tak na mne pusobí tak se mi ta věc zprotiví taky jsem u nich nic mimo jednoho čerpadla nekoupil a vubec mne to nemrzí a jsem naprosto... celý příspěvek >
Kultivátor vs Rotavátor - jaký je rozdíl?, 21.4.2008
chtěl bychjen říct že s Vari již pracuji téměř 20 roku je to celkem dobrý pomocník ale jen do malé výměry a klidně to muže seřídit kdo chce třeba kouzelník jedna osa je a stále bude fyzicky náročné i když ještě jednou opakuji na seřízení hodně... celý příspěvek >
Agzat nebo MKS-60, 6.4.2008
co se týče mne jsem spokojený s Vari asi bych neměnil téměř 20 let bez poruch jen nějaké to gufero to ovšem nemohu říct o motoru Jikov s tím byly problémy a nyní zvažuji koupi nového asi Honda da se mi nejvíc zamlouvá pro svuj technický náskok před... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 6.4.2008
18 roku vlastním Vari před 6 roky jsem koupil tzv. tékáčko a to je nejlepší kultivátor pěkně sedíte a točíte volantem za ničem nemusíte chodit a nemáte vytahané ruce jako když pracujete s 1nápravovým traktorem tolik mé zkušenosti
Agzat nebo MKS-60, 4.4.2008
já bych raději volil Agzat nebo zmíněné Vari u mks -60 se mi nelíbí jeho celková konstrukce
Agzat nebo MKS-60, 4.4.2008
mám sice doma Vari ale já bych koupil motor Honda i do budoucna počítám že ten svuj motor vyměním v roce 97 jsem měl já i soused Vari pod vodou oba dva jsme je vysušili jeho Honda jezdí dodnes a já musel po 5 hodinách provozu dělat výbrus
TK, TZ, MT, Holder, 7.3.2008
Celkem zajímavé názory mne ale nejvíce trápí u těchto traktoru pomalý třetí rychlostní stupen a velký skok na čtvrtý rychlostní stupen.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika