Příspěvky uživatele - 67.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 31.10.2016
Ok. Tak ho teda premiestnim. Lebo je v obyvacke a je to dosť cítiť. Ďakujem.
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 31.10.2016 Obsahuje fotku
Ešte prikladám foto z dneška.
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 31.10.2016
V palenici mi po vzorke povedali ze už sa môže vypáliť. Vzorka mala cukornatost 7. Ja som ho zakladal hlavne z ringlot a to 20.8. Ale mam aj 2 sudy sliviek z konca augusta. Takže to kvasí už 2 mesiace. Tak si myslím že už je pomali vhodný ten kvas... celý příspěvek >
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 31.10.2016
Ešte by som mal takúto otázku. Objednaný som na pálenie za 16 dní. Kvas zo sliviek vyzerá byť už vykvaseny. Momentálne je v miestnosti kde je stabilne cca 22 oC. Rád by som sa spýtal či behom tých 16 dní nehrozí nejaká degradacia (zoctovatenie a... celý příspěvek >
Špatný kvas?, 26.10.2016
Mňa by zaujímalo akým spôsobom je "chyteny". Čo mu presne je? Pripadne z akého je ovocia? Pripadne daj foto. Odborníci tu ti isto poradia.
Toptaste, 21.10.2016
Ok. Ďakujem.
Toptaste, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Zatiaľ som skrátil korene o cca 1cm a ponoril na noc do vody. Zajtra doobeda ich idem zasadiť. Ešte by ma zaujímalo: jeden stromček ma miesto naštepenia stiahnuté páskou. Čo s ňou? Nechať ju tam? Alebo kedy odstrániť? Lebo časom by strom ta páska... celý příspěvek >
Toptaste, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, dnes som kúpil na podpnikoch St. Julien A stromček Toptaste a Jojo.Zajtra ich chcem zasadiť. Prosim môžte mi na fotke naznačiť kde by bolo dobre ich stihnúť? Alebo je rozumnejšie počkať do jari? Rany by som samozrejme ošetril balzamom.
Ktorú slivku vysadiť kôli slivovici, 21.10.2016 Obsahuje fotku
Takže dnes som kúpil 2 slivky. Obidve na St. Julien A podpnikoch. Jojo a Toptaste. Jedna ma v mieste stepenia pásku. Čo s ňou? Nechať? Ak áno dokedy? Môžte mi prosím poradiť kde ich mám najlepšie stihnúť?
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 20.10.2016
Ochutnal som tu šťavu a bolo to také kyslé. Žeby to nejak ĺúbivo chutilo by som netvrdil. Tiež by som najradšej ak to bude o mesiac podobne maximálne dal dole len vrchné 2 cm a zvyšok dal vypáliť. Však nech kápne aj z toho hustého. Keď som tam... celý příspěvek >
Švestkový kvas - jeho uložení až do jara, 20.10.2016 Obsahuje fotku
Dnes som sa stavil v palenici so vzorkou šťavy zo slivkoveho kvasu založeného 24.8. Cukornatost bola 7. Vraj na slivky normálna a už aj také pália. Objednali ma na 16.11. Myslite ze ten cukor ešte dovtedy klesne alebo je to OK? Prikladám dnes... celý příspěvek >
Mountfield - bazény, 14.10.2016
Samonosné stoja s prepáčením za hovno. Ja mam z MF 405DL. Už ma 8 rokov a maximálna spokojnosť. Fólia ešte pôvodná a je skoro cely zapusteny. Trčí cca od 10cm do 60cm. Je v miernom svahu. Celkovo aj s vykonaním jamy a betonazou dna stal cca... celý příspěvek >
Jak čistíte bazén?, 2.10.2016
Automaticky vysávač je kravina. Je na hrubé nečistoty. Ani nejaká debilna sieťka ti nepomôže lebo jemný kal zachytí len piesková filtrácia. Treba kúpiť poloautomat napojený na filtráciu. A ten pozbiera aj hrubé nečistoty aj jemný kal. Mam to... celý příspěvek >
Hnijící kvas?, 26.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím  Rád by som sa spýtal či 3 sudy slivkoveho kvasu nechať v chodbe kde je vďaka ochladeniu už len 16.5 oC alebo ich mám premiestniť do obývačky kde je 19-20 oC? Tie 2 mesiace by sme nejak vydržali...  A ci to pracuje keďže 2... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika