Příspěvky uživatele - 77.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
O jaký druh se jedná - Miscantus, 31.10.2016
Já bych Vám hned dala i jiné.Pokud budete kupovat tak to nechte na jaro.
O jaký druh se jedná - Miscantus, 30.10.2016
Už je vložena.
O jaký druh se jedná - Miscantus, 30.10.2016 Obsahuje fotku
Tak to nevím proč se mi nevložila fotka.
O jaký druh se jedná - Miscantus, 30.10.2016
Dobrý večer, podívejte se na moji je to ta první a poslední, pokud je to ona tak to je.Miscanthus sinensis gracillimus-Ozdobnice čínská.
Napojení trvalkového záhonu na habrový plot, 3.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer dejte si tady do vyhledavače Jaké trvalky nasadit já tam mám fotografie trvalkových záhonu.My máme vzadu tuje a u nich různé traviny, vzadu vysoké vpředu nižší ano mám textilii a štěpku.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Je to tak jak to napsala p.Lída.Ty co vyjmenovala mám všechny.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Teď se dívám, že jsem dala dvě stejné fotografie tak omlouvám se.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Můj trvalkový záhon, sluníčko celý den. Tady máte všehochuť.
Záměna postřiku, 23.7.2016
Dobrý večer, potřebovala bych radu, syn omylem zaměnil postřik na mandelinku a brambory postříkal Randoupem brambory už po dvou dnech začínají usychat chtěla bych se zeptat zda je máme vykopat a mohou se konzumovat nebo je máme vyhodit?Děkuji.
Kroucení natě cibule, 26.6.2016 Obsahuje fotku
Tak já se taky přidám poslechla jsem radu p.Lídy protože už několik let po sobě byla cibule pokroucená cibuli jsem sadila 10.května a ničím nezakryla a dnes vypadá takhle takovou cibuli jsem neměla už dlouho.
Sázení nakladaček, 20.5.2016
Dnes jsem sázela taky vytáhnuté a dala je hlouběji a ještě jsem je přihrnula takže jim jen vykukují lístky.
Po čem nové jahody, 19.5.2016
Já dávám, po cibuli nebo česneku, taky po raných bramborách jak sklidím zaryju hnůj nechám sednout a sázím až v půli nebo koncem září to už není takové horko, pokud sadbu beru svoji nebo dostanu tak dávám 2 rostlinky když koupím tak jen jednu jsou už... celý příspěvek >
Rhododenron nevykvete, 17.5.2016
Tak-že mráz, děkuji zkusím příští rok zakrýt.
Rhododenron nevykvete, 17.5.2016 Obsahuje fotku
Také bych potřebovala radu rhododenron nasadí poupata a ty pak začnou zasychat, neuschou všechny třeba tři se rozvinou, co to může být nemoc, sucho, slunce?Prosím o radu.
Prosím o identifikaci, 14.3.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, já si myslím, že je to ladoník nebo ladoňka.Hyacintovec vypadá jinak.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika