Příspěvky uživatele - 44.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhlazení stromů hryzci, 30.10.2016
Můžu potvrdit. Teď jsem vykopával několik jabloní, které měly podle letokruhů kolem 30 let. Pletivo bylo jako nové (nezreznuté), nicméně prorostených kořenů bylo minimum. Většinou bylo různě protrhané či deformované.
Podzimní pěstování okurek, 30.10.2016
po 23.9 se začnou zkracovat dni Ony se dny zkracují už od 21.6.  Možná jste chtěl říct, že čím později, tím je to se světlem horší a nevhodné pro pěstování. Já mohu prohlásit, že v říjnu už je většinou počasí takové, že téměř vůbec (Brno)... celý příspěvek >
Zkraceni, ostrihani orechu, 29.10.2016
Kdy ořezat vlašský ořech
Česnek 2015, 28.10.2016
Nevím, kdy se sázejí plantáže, jen vím, že známým, co sázejí v listopadu, většinou do zimy vyleze. Proto se ptám, jakou máte zkušenost, zda to tomu česneku není na škodu.
Česnek 2015, 28.10.2016
Tomu moc nerozumím - do skutečného mrazu jsou ještě 2 měsíce a za tu dobu vám docela dost vyraší. Máte zkušenost, že je to v něčem lepší, když je přes zimu česnek venku?
Moj sklenik z CD profilov, 28.10.2016
Papriky. Ale už je chladno a u nás skoro vůbec nesvítí slunce, takže už to není žádná sláva, moc nerostou a nedozrávají. Nicméně před pár dny jsem kybl paprik sklidil, ještě tam nějaké malé jsou...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika