Příspěvky uživatele - 27.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2016, 5.11.2016
Máte pravdu, ale to už si musí každý vyskúšať ako sa tvári konkrétna odroda, v danej lokalite. Treba vysádzať vhodné odrody do konkrétnej lokality. A zničujúci jarný mráz môže prísť v okrajovej oblasti ešte neskôr (koniec mája, začiatkom júna) ako v... celý příspěvek >
Posouzení kvality zakoupených stromků, 5.11.2016
Mňa by zaujímalo, že či neni riziko kupovať voľnokorenné stromky (broskyne, marhule), ktoré sú ešte plné ovädnutého lístia? U nás také majú v záhradnom centre prihrnuté v piesku. Stromky bez lístia sú asi istejšia kúpa?
Co Vaše réva 2016, 5.11.2016
"Jednu nevýhodu přecejen ale měla - svou izolační schopností zabránila na jaře prohřátí půdy a sazenice rašily s měsíčním zpožděním." Oneskorené rašenie sa dá považovať aj za výhodu, nakoľko sa môžete vyhnúť zničujúcim jarným mrazíkom
Natírání kmenu vápnem, 2.11.2016
Môžem použiť na bielenie stromkov "Vápenný náter" HET - "Biely maliarsky náter do interiéru a exteriéru, určený na nátery a dezinfekciu všetkých vonkajších a vnútorných minerálnych podkladov a na obmedzenie tvorby plesní v obytných priestoroch,... celý příspěvek >
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 1.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, zaobstaral som si sadenicu révy "Zilga" zo Starkla, ale mám obavy, či prežije zimné mrazy pri zasadení priamo na vonkajšie stanovisko.  Má síce dva výhonky, ktoré vyzerajú drevnaté, ale sú veľmi tenké (cca 3 mm). Akoby bola... celý příspěvek >
Shraz, 27.10.2016
Ešte sa rozhodujem medzi Caldesi 2020. Myslíte, že ktorá je odolnejšia - lepšia voľba?
Shraz, 26.10.2016
Pán Petr, uvažujem nad kúpou tejto nektarinky ale nikde na internete sa neviem dopátrať nič o tejto odrode, ani v angličtine. Odkiaľ pochádza... Aký má prosím typ kvetu? Prejavila sa u Vás na nej kučeravosť, padlí, monilióza? Ďakujem.
Maďarská, 25.10.2016
"Pokud jde o dobu květu, v kterékoliv lokalitě a při stejném oslunění jsou rozdíly v počátku kvetení odlišných odrůd velmi malé (někdy jen dva dny). Přitom pořadí nemusí být vždy stejné" zaujímavá informácia - vlastne viacej záleží na vonkajších... celý příspěvek >
Maďarská, 25.10.2016
Takže Leskora kvitne ešte neskôr ako Bergeron? U toho Bergeronu sa bojím zase moniliózy - ako Ste uviedli vo vlákne Bergeron je nejlepší  "Na m.úžeh je opravdu hodně citlivá". Bergeron je teda citlivejší na moniliózu ako Maďarská,... celý příspěvek >
Maďarská, 25.10.2016
Leskora ale neni samoopelivá a nedá sa u nás zohnať
Maďarská, 25.10.2016
ja som mal kedysi to "šťastie" konzumovať také vláknité marhule z jednej záhradky v Šuranoch na južnom SK. Je možné, že ten starší strom bol nejaký semenáč. Aj v zaváraných tieto tvrdé vlákna vyslovene prekážali - škrabali v ústach... Upevnili... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika