Příspěvky uživatele - 121.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nashi, Hosui, Kumoi, 26.10.2016
Ja mám s japonskými hruškami iba asi 5- ročné skúsenosti. Kumoi- rodí nádherne, max. plod bol 376 gr, hrdza žiadna, plody chutné Nijjiseiki- rodila hneď na druhý rok, hrdza žiadna Chojuro- to isté Hosui- to isté a   z týchto... celý příspěvek >
Muchovník olšolistý, 5.8.2015
Veľmi sladký, chutný, rastie dobre, bezproblémový.
Muchovník olšolistý, 5.8.2015
+ rastie dobre, bezproblémový.
Plodnost kamčatské borůvky, 11.5.2015
Len pár poznámok- kamčatiek mám vyše 50, ako správnemu a veci naznalému, sadil som ich pôvodne bez akýchkoľvek pravidiel a bez akejkoľvek starostlivosti.Asi preto mi rodili prekvapivo výborne. Dnes som si zistil už pár informácií o opeľovaní,... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 1.4.2015
Dobrý deň,  pred dvomi rokmi som si objednal zo zahradnictví Na zázvorce celú zásielku. Vinou Slovenskej pošty /to sa ukázalo ale až neskôr-priznal sa mi vodič doručovacieho auta/ prišiel jeden stromček zlomený, reklamoval som ho a do týždňa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika