Příspěvky uživatele - 245.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vápno hašené, 9.11.2022
Jakym vapnem natirat se da sklenik pro zastineni v lete na ochranu rostlin. Dekuji. 
Vše o konzervaci uzených výrobků pomocí vakuování, 13.9.2019
Používám vakuování několik let. Naložení masa na uzení a uchování masa a klobásek. Maso a špek po vyuzení nmechám vydýchat a jednotlivé kusy zavakuuji a uložím v gastro lednici, kterou jsem si koupil, teplota nastavena 0ºC - 3ºC. Můžu s... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 10.10.2017
No, no trochu příjemně by to nešlo? Já je mněla celé léto asi jsem to špatně napsala a hlavně ve skleníku. Jo loni jsem měla rajčata lesklá do září i ty co jsem sklidila zelená a nechala dozrát. To nebude ten problém co píšete. Tady nemrzne. Ale i... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 9.10.2017
Chápu už to nikoho nezajímá, rajčata už jsou sklizený. Tak za rok.
Sklizeň 2017, 9.10.2017
Dobrý den, já jsem letos sklidila rajčata a nic moc, ty poslední byla matná a špatně dozrávají, hlavně ty ve skleníku, čaho mají moc nebo málo. Loni jsem měla taková krásná a lesklá. Půda byla opravdu asi moc hnojená, protože celer super. Děkuji za... celý příspěvek >
Svazenka jako zelené hnojení, 7.10.2017
Svazenka mi nechce nikdy vzejít letos až podruhé a to jen málo. Čím to je, špatné semeno? Poraďte. Děkuji Helena
Kdy zasít svazenku, 7.10.2017
Dobrý den, už několikrát jsem vysela svazenku, loni mi vůbec nevzešla, letos až napodruhé a to jen pár kytiček. A to jsem zalévala. Co dělám špatně? Je špatné semeno nebo co. Děkuji za radu.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 27.8.2017
Jo nakládačky slouží k uchování, ale jak je známo, není to až tak zdravé. A proto nemám nic proti tomu, když je někdo zmrazí. Proč by je měl vyhazovat.  U nás ve školních jídelnách nic takového nebylo. Není to oharek, ale okurka.
Deformace rajčat, 12.8.2017 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka.
Deformace rajčat, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Foto jsem zapoměla poslat, tak nyní.
Deformace rajčat, 12.8.2017
Děkuji, také už tyhle rajčata pěstovat nebudu, černá se mi nelíbí, dostala jsem ho.Býčí srdce jsou vynikající, jen jsem jich několik vyhodila ještě zelených, protože byla deformovaná ze spodku a trochu korkovitá. Vyfotila jsem některá, ale ty už... celý příspěvek >
Deformace rajčat, 11.8.2017
Dobrý den, deformují se mi velká rajčada, Býčí srdce u stopky praskají, ostatní rajčata jsou v poho, třeba Tornáta.. Jo, vlasně jsem dostala ještě jednu rostlinku, prý je to Krim,  než stačí dozrát tak je měkké a u stopky v popraskání začíná... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat zelí?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
ještě jeden, jak vkládáte více fotek? Nějak mi to nejde.
Jak správně pěstovat zelí?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Asi takto?
Proč se nevytváří na kapustě růžičky, 3.8.2017
Dobrý den, proč se mi na růžičkové kapustě nevytváří růžičky? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika