Příspěvky uživatele - 116.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 1.5.2017
Měl jsem sekačku Olej Mac s tím motorem a už bych ho nikdy nechtěl. Od začátku problém nastartovat jak teplý tak i studený cca na 6 zatažení. Pravidelně měněn olej a motor vydržel 4 roky pak jsem ho jednou už vůbec nenastartoval. Teď mám brixe ještě... celý příspěvek >
Jikov 1414, 25.4.2017
Zkusil bych od nejjednoduššího, vyčistit hadičky, palivový filtr, novou svíčku. Jestli to nepomůže tak vyčistit karburátor. Ale může to dělat i malá komprese.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 19.3.2017
Nikdy nemusíte směs podle návodu na obalu oleje, vždy podle návodu k motoru. Takže jestli je napsáno pro zaběh 1:33 tak dát 1:33 a pak už nechat těch 1:40. Nikdy bych do těchto starších motorů nedával poměr 1:50 i když dám Husqvarna nebo stihl... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 25.10.2016
Mohu se prosím zeptat jaký olej do benzínu dáváte?
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
Jak píše pán přede mnou zvýšení otáček když je zbytek benzínu je normální. Já mám křovinořez značky Fieldmann ale je hodně podobný i jiným vždyť je to všechno i Hecht Made in china. Už jsem měnil zapalovací cívku a ten opravář mi radil ať dávám radši... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
Otrava nejste.😃To nebude molitanem to je olejem.Doporučím vám kupte olej Mogul TSF u nás na benzínové stál 175 Kč nebo Husqvarnu ten je ale docela předražený-250 Kč.Ja používám ten mogul a jak říkám můj křovák jakmile se zahřeje nedymi i když... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
*oprava-dymí to vždy na začátku cca 5 min než se zahřeje.
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 2.8.2016
Ano u některých kroviňáků olej co motor nestihne spálit odtéká kolem výfuku. U dědy to dělalo dokonce i když dával 1:50 a mě to taky teče. Dým je zcela normální díky tomu že momentálně dáváš víc oleje do benzínu. Já dávám 1:33-1:35 do křovinořezu... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 1.8.2016
Děj ho tam suchý on se stejně nasákne olejem. Na to míchání si vem třeba 2 litrovou flašku a když mícháš v poměru 1:40 tak si vypočítej 200:40 a zjistíš že tam dáš půl deci oleje samozřejmě můžeš dát trochu víc. Já dávám olej Mogul TSF do Vari a do... celý příspěvek >
Hecht 146 BTS - mastný vzduchový filtr, 31.7.2016
Nemusíš se vůbec bát je to normální. Jen občas ten filtr vycisť. A zeptám se jaký olej dáváš a.v jakém poměru?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika