Příspěvky uživatele - 134.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Goldstar, 24.10.2016
Pane Vysloužile, u toho Goldstaru jsou na listech patrné příznaky ApMV. A taky pozor na lišejník :-)! Přes jisté nedostatky patří Goldstar k mým oblíbeným odrůdám.
Mamut, 24.10.2016
Já bych té stopě, pane Petře, nepřikládal žádnou váhu. Prodejce by měl přinejmenším uvést správný název odrůdy. Takového "Mamuta" si určitě nekupujte...
Mýtus Strýmka, 24.10.2016
V červenci vytáhneme Strýmku ze sklepa, nakrájíme na osminky, zbavíme jádřince, posypeme skořicovým cukrem a zakápneme angreštovou šťávou.
Mamut, 24.10.2016
Pane Petře, přibližně před dvaceti lety jsem zkoušel maďarskou odrůdu Szegedi mammut, plody vážily okolo 60 - 70g, pevnější dužnina byla velmi chutná, ale plodů jsem sklízel jako pověstného šafránu. Odrůda byla velmi citlivá na mrazíky v době květu a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika