Příspěvky uživatele - 172.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 22.11.2016
Různě na zahraničních serverech jsem četla, že podzimní postřik se dělá, pokud byla toho roku na listech kadeřavost. Loni jsem tedy na podzim postříkala Championem a na jaře jsem postříkala v termínu Championem a 2x Sillytem. Výsledek byl famózní.... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 23.10.2016 Obsahuje fotku
Snažím se zvládnout problémy našich jabloní na zahradě, které jsou staré asi 25 let. Strupovitost se mi jakž takž daří omezit pomocí Alginure, který aplikuji dvakrát před květem. Chci se zeptat na další problém, a to je plíseň v jádřinci. Trpí jí... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 29.5.2016
Letos budu poprvé stříkat jabloně proti obaleči. Budu používat Lepinox. Nejsem si jistá ohledně termínu. Obaleči se mi v lapači objevili v hojném množství před 7-10ti dny. Tento víkend jsem zjistila 13 motýlů/den. Na listech a plodech jsou již... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 10.3.2016
Dnes jsem stříkala broskvoně letos na jaře potřetí: měď, syllit, syllit. Výška je u nás 230 m.n.m. a lístečky vykukují z pupenů na 3-4 mm.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 27.2.2016
První postřik jsem udělala Championem 10.2., druhý Syllitem 25.2. Bude vhodné postříkat i potřetí kvůli rozvleklému jaru? Minulý rok jsme měli stromy velmi silně napadeny. Jinak děkuji za radu s použitím Silwetu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika