Příspěvky uživatele - 152.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočka a mléko?, 18.10.2016
moja babka krmila macky hlavne mliekom a v celej dedine podobne... asi vsetko macaci mutanti... Ma podobny nepriaznivy ucinok aj kysle mlieko?
Tatratea jak na to?, 18.10.2016
nebude to tatratea, ale dobry domaci bilinkovy chlast by sa mohol podarit
Invázne lienky?, 16.10.2016
ti prisli z juhu
Plíseň na rybízu?, 8.10.2016
Tento rok sa ribezliam zle vodilo, i ked uroda bola dobra. Vsetky listy sa nejako skrutili a vypadali akoby boli chytene voskami. Ale tentokrat to postihlo aj starsie listy, ktore vosky normalne nenapadali a listy boli biedne aj bez vosiek. Dnes som... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
myslim si, ze sa to da skombinovat co tu bolo menovane... (okrem umelej travy)...cast by bol travnik-okolo domu, cast luka-dalej od domu, cast zahony, skalky, -mohli by oddelovat travnik od luk, miesto by naslo aj jazierko, ja by som si spravil maly... celý příspěvek >
Rostliny pro motýly, sázejte at mají potravu, 4.10.2016
Pre motyle kvitnuca datelina... na takom datelinovom poli som zazil stovky vidlochvostov, ale to bolo davno. Uz ako chlapec som vnimal, ze ich je menej a menej.
Aerifikace - kremicity piesok, 1.10.2016
ja si myslim, ze kremicity piesok musi byt pre specialne aplikacie... sklarsky, chemicky elektronicky premysel, ale na travnik je vhodny akykolvek, aj taky s obsahom humusu co by sa nedal pouzit na maltu.Ludia neblaznite s kremicitym pieskom!
Aerifikace - kremicity piesok, 22.9.2016
mozem potvrdit, ze zahoracky piesok je lepsi ako ich vino.
Aerifikace v srpnu? Ano nebo ne?, 11.9.2016
..ale septembrovym hnojivom s viac draslikom a menej dusicnanov
Botulotox, 9.9.2016
Jen ho nechte, at se boji...
Praglanda do masa nebo ne?, 2.9.2016
Na sol bez jodu sa pytam kvoli inemu. Ked robime kyslu kapustu, presli sme na recept s trosku vyssim obsahom soli, kvoli chuti. (stale odporucana davka, nie jejaka vysoka). Kvasenie je akesi spomalene, akoby na dve fazy a napadlo ma, ci to moze byt... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 2.9.2016
kde kupujete sol bez jodu?
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 1.9.2016
...Valmonky pouzivali uz starovekii Egyptania pri haseni vapna na stavbu pyramid a doteraz su funkcne... a udrzia 7 atm...
Rajčata 2016, 24.8.2016
dozrieva to neskoro. Take costoluto genoveze sme mali len niekolko plodov,..pride chladno a dazd a akoby sa cas zastavil a nezreju. Iba chorobe sa dari viac.
Náhrada škody od pálenice, 24.8.2016
..este ze to zdochnute zviera nedalo palenke nejaku vynimocnu chut, inak by zacala nova era a chudaci zvierata...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika