Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2021, 6.3.2021 Obsahuje fotku
2-hé foto
Papriky 2021, 6.3.2021 Obsahuje fotku
foto výsevu paprik 2021
Papriky 2021, 6.3.2021
zdravím přátele, pestitele paprik.Tak takovou bídu se vzličováním, jsem ještě nikdy neabsolvoval.Osivo jsem dal vlhčit 11.1. vysel 13.1. a čekal a čekal.Do 31.1.mi vylezla jedna, ano 1paprika.Vše zakryto v mikrofolníčku nad topením a posychrováno... celý příspěvek >
Pekingské zelí a dřepčíci, 21.5.2020
Tak ta řepka mi nehrozí, děkuji i za sdělení této skutečnosti a potenciální,,hrozby" :-) J a Olí
Pekingské zelí a dřepčíci, 18.5.2020
Pane Vladimíre.Děkuji Vám za odpověď a určitě to zkusím.Jako experiment to pro mě bude další zahrádkářská zkušenost.I když to nepatří zrovna sem-kdybych na letošek nevysel semínka z kupovaných kápií z marketů, tak bych na tom z paprikama byl velice... celý příspěvek >
Pekingské zelí a dřepčíci, 14.5.2020
zdravím kolegy pěstitele.Mám dotaz ohledně osiva pekingského zelí.Nechal jsem ho přes zimu, nepomrznul,nyní již odkvetl a má takové lustičky.Lze zevnitř získané zrníčka použít jako osivo do budoucna?.Některý druh stojí i 30Kč za 30 semínek a to se mi... celý příspěvek >
Hlávkový salát, 30.12.2019 Obsahuje fotku
zdravím ostatní pěstitele a chci se malinko pochlubit, že letos se mi povedlo v těchto mimořádně příznivých dnech, kdy tady u nás ještě nebyly delší ani silnější mrazy, sklízet salát ve folníku a ještě dnes jsem vzal poslední 4ks ze záhonku(byly... celý příspěvek >
Řez třešně, 2.11.2019
Dobrý den. Nechci zakládat nové vlákno a proto si dovolím vznést svůj dotaz sem a obrátit se na zkušené ovocnáře.Tak tedy máme na zahrádce cca 30 let starou srdcovku.Na letošní uplynulou sezónu jsem byl nucen odstranit 2 kosterní větve.Minulý... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 19.4.2019 Obsahuje fotku
umístění na parapetu kuch.okna
Paprika Rodrigo, 19.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím ostatní pěstitele a nejen paprik.I když to nejsou rodrigo, přidáme náš přízpěvek sem do tohoto vlákna.Tak tedy v týdnu jsme přesazovali.Jelikož máme velmi stísněné prostory, přesazujeme na kuch.jídelním stole, zaléváme na dřezu a umísťujeme... celý příspěvek >
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 15.3.2019
zkusil bych do zálivky rozpustit nadrcený cererit(rozumné množství),našim paprikám to vyhovuje :-) J a Olí
Papriky 2019, 27.1.2019 Obsahuje fotku
A ještě rostlinky po prvním přesazení.První vlna je v sadbovači 3x6 a o pár dnů později v sadbovači 3x5
Papriky 2019, 27.1.2019 Obsahuje fotku
Zdravím ostatní pěstitele a přidám v letošním roce též příspěvek.S výsevem jsem začal 10.1.předkličováním na vlhkou vatičku a nechal 48h být.Pak šlo osivo do výsevného substrátu se špetkou prosáté kompostovky.Mezi prvními začala vzcházet odrůda... celý příspěvek >
Papriky 2018, 7.12.2018 Obsahuje fotku
nedařilo se na poprvé přidat fotku
Papriky 2018, 7.12.2018
Dobrý podvečer. Omlouvám se předem, že neposílám slíbenou odpověď po sezóně do SZ jen pro paní V.L.-jaxi se mi poondilo PC a nedostanu se proto do soukromého registrovaného nastavení.Tak tedy: pěstovali jsme cca 30rostlin Hodonínské vzpřímené,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika