Příspěvky uživatele - 231.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování lilku (baklažán), 26.3.2018
Děkuji, budou ve foliáku, tak zkusím bez opory :-)
Pěstování lilku (baklažán), 24.3.2018
Dobrý den, chystám se letos poprvé pěstovat lilek a nemůžu nikde najít, jestli je třeba přivazovat ke kolíku jako rajčata? Za rady děkuji.
Tymián - černé tečky, 3.7.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu, na spodní straně listů jsou miniaturní černé tečky - nevíte, co by to mohlo být?
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 18.12.2016
Tak mockrát děkuji za radu, pane Prášku, příští rok ji určitě vyzkouším. Přeji Vám krásné předvánoční dny!
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 17.12.2016
Také pěstuji stejně jako vy ve foliáku, letos odrůdu Tipo, Datlo a Stupické. Tipo nám nechutnalo, bylo takové supermarketové, chceme zkusit něco jiného, jak chutná Diana, prosím?
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 15.10.2016
Dvě rostliny na kompostu, jedna na hromadě zeminy, která se vyvezla před stavbou RD - tato měla delší šlahouny, ale plody byly zhruba stejně rozvrženy, ale nezkoumala jsem, kolik jich bylo na které. Docela dost jsem zalévala, v létě i kopřivovou... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 15.10.2016
Moje Hokaida: nadm. výška cca 330 m, 3 rostliny, 30 dýní, šlahounů moc v délce až 8 m, foto bohužel nemám. Za mě letos velká spokojenost a už se těším na další sezónu.
Rozpínavá hokkaido, 21.7.2016
To by mi nevadilo, polévku máme nejradši 
Rozpínavá hokkaido, 21.7.2016
Lze už teď konzumovat ne zcela zralé Hokaido? Už má oranžovou barvu. Děkuji 
Jak poznat zralé Hokkaido?, 20.7.2016
Nehrozí nějaké zdravotní problémy, pokud se zkonzumuje nezralý plod?
Hokaido - z vlastních semen, 4.1.2016
Děkuji všem za příspěvky, moc mi pomohly v rozhodnutí, že si semena raději koupím, abych nebyla nemile překvapena. Na hokaido oceňuji především to, že je chutná a nemusí se při kuchyňské úpravě loupat, a pokud se ta moje zkřížila se sousedovými... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 3.1.2016
No právě, jak daleko je to poblíž? Soused má klasické dýně cca 20 - 30 m vzdušnou čarou.
Hokaido - z vlastních semen, 2.1.2016
Loni jsem poprvé vypěstovala dýně Hokaido z darovaných sazenic. Úroda byla pěkná, dýně vynikající. Mohu si vypěstovat letos svou sadbu ze semen těchto uskladněných dýní? Mám obavy, aby měla stejnou kvalitu jako kupovaná semena.
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 8.10.2015
Mohu se zeptat, jaké konkrétně plemeno kočky chováte?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika