Příspěvky uživatele - 214.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 13.10.2016
tak to ted pročítám jelikož jsem  před koupi  nové pily a  tato problematika  mě zajímá.  Jenže problém  je v  tom že mě  stačí nádržka na jedno  řezaní a zas nějakou  dobu bude pila  stát. ... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 9.10.2016 Obsahuje fotku
Řeším dilema.  Stará HQ odešla do  věčných lovišt a musím koupit novou. Ročně moc nenařežu, spíše tak nárazově co se sežene, co kde spadne v zimě atd.. Palivo do krbových kamen tak asi  max.  5m ročně.  Jsem zde již ... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 12.9.2016
Pánové dřevorubci, zmatek v hlavě pokračuje.  ted je akce u stihlu cena MS 251 za  11890,-    obsah 45 ccm a ted nevím zdali skoro za  stejné peníze  11690,- dostanu HQ 450e   obsah 50ccm o 20dk... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 7.9.2016
Již třetí den  to tady  pročítám a mám v tom pěknej  zmatek. To co člověk tak jinej názor. Odešla me HQ 141. Byl jsem  s tím nesmírně  spokojen. No na takový to domácí  řezaní. Žádné velké hromady  jen co se tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika