Příspěvky uživatele - 128.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozdní slivoň Presenta, 13.10.2016
No právě proto jsem už mimořádně obezřetný a raději několik let čtu tady to švestkové psaní a zkušenosti než abych si zamořil sad nějakým jednodruhovým sfinsfem. A když už něco vysadím,  i tak raději nějakou směsku. I když plné plodnosti se... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 13.10.2016
Domáca slivka je istota každoročnej úrody aj v menej teplých rokoch aspoň u nás to tak je Ano, bývalo tomu tak. Dnes je Domácí švestka téměř jistota napadení plodů šarkou. Pravda, v některých letech je tlak malý a plody dobré. Já to ale neriskuju a... celý příspěvek >
Výběr strunové sekačky, 18.3.2015
Zdravím, souhlasím s kolegou. Koupil jsem si před lety elektrickou strunovou sekčku STIHL FSE, 700W motor. Seká perfektně, dobře se drží, je lehká, pracuje bez závad, zvládá i velké a tlusté oddenky když ji vezu na chalupu. Ale na domácí sekání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika