Příspěvky uživatele - 7.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pravokořenné velkoplodé myrobalány, 16.8.2020
Dobrý den, chtěl bych zasadit keřový větrolam z myrobalánů. Pořídil bych i nějaké velkoplodé (čím víc druhů, tím lépe), ale je možné, že jednou za čas to nějak proklestím, a tak bych raději pravokořenné (abych po průklestu neskončil jen s podnoží),... celý příspěvek >
Jak na kvas z hrušek?, 11.10.2016
ahoj kolego, jojo vyčistil jsem vše uvnitř, sundal 10 čísel vrchní deky, voní to dobře a kvas je sám kyselý, ale nepoznám rozdíl mezi kyselosti ovocnou a octovou, snad lihoměr ukáže?, pokud to bude kolem 3%, tak to bude dobrý. díky a dám... celý příspěvek >
Jak na kvas z hrušek?, 8.10.2016
Míla tulemín z Pardubic ahoj všem  Mám kamarádi jiný problém, hruškový kvas mi napadli mušky asi octové. Je možné tento kvas ještě pálit nebo se nedá nic dělat a kvas vyhodit? Kvas byl super a po špatném zavíkovaní mi tam vletělo asi... celý příspěvek >
Roub - Car Alexander, Matčino, 2.12.2015
Požádat Vás o zaslání roubu při proplacení nákladů na balné a dopravu by tu bylo považováno za inzerci a moje reakce by byla (opět) smazána, takže to dělat nebudu. Bohužel Vám nelze poslat soukromou zprávu. Takže pokud byste Vy, nebo někdo jiný, kdo... celý příspěvek >
Roub - Car Alexander, Matčino, 28.11.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli se někde nedají sehnat rouby starých odrůd jabloní Car Alexander a Matčino. Vím, že se dá koupit celý stromek třeba na http://prodejstromku.cz, ale tam už Car Alexander není skladem a kupovat stromek, pro který... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika