Příspěvky uživatele - 182.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nenáročný, včelařsky významný strom, 19.2.2017
Dobrý den, doporučte mi prosím nenáročný strom, včelařsky významný. Měl by to být strom, který nebude lákat zvěř k okusu? děkuji
Pamelník - množení, 2.11.2016
Dobrý den, narazil jsem za zahradou na mladé výhonky pamelníku. Rád bych je vykopal a zasadil nedaleko svých úlů. Nejsem si jist, zda pamelník takto získaný nebude planý. Poradíte mi, jak namnožit pamelník? děkuji
Plesnivé švestky v kvasu, 10.10.2016
Dobrý den, před 3 týdny jsem nasbíral 2 sudy švestek, které jsem nechal kvasit.  Bohužel jsem švestky nerozmačkal a švestky jsem nechal neporušené a celé. Asi po 14 dnech jsem přidal do sudu zákvas. Nyní při kontrole jsem zjistil, že... celý příspěvek >
Trvalka na stále stinné míso, 14.4.2016
Dobrý den, doporučte mi nějakou kvetoucí trvalku na záhonek, který je po celý den ve stínu domu. Jelikož je záhonek v celodenním stínu, je záhon také vlhký. Výška trvaly by měla být cca 20- 100cm. Děkuji
Jeřáb černý - množení, 13.4.2016
Dobrý den, jak nejsnáze namnožit aronii - keříkový jeřáb černý? děkuji
Jaký jehličnan, 13.4.2016
prosím, doporučte mi jehličnan, který mám vysadit na severní straně. Nadmořská výška cca 400m.n.m. okr Tábor. Pozemek je na severní straně svahu z části zalesněn. Tudíž nepříliš světlý. Nejsem omezen lesním hospodářstvím. Děkuji za radu
Odkopek rybízu, 10.4.2016
Dobrý den, všiml jsem si, že vedle mého rybízu roste nový rybíz, který se již zelená. Původní rybíz zatím má jen pupeny. Rád bych udělal odkopek. Bude potřeba odkopek naroubovat? děkuji
Dlouhokvetoucí keř, 26.3.2016
nehledám keř, který kvete půl roku. Hledám keř, který pokvete několik týdnů. Rozhodně komule zkusím, díky za typ.
Dlouhokvetoucí keř, 26.3.2016
Dobrý den, doporučte mi keř, který má dlouhou dobu hezkých květůu, je ozdobou zahrady a včelařsky významný? Děkuji
Roubovací pásku, 2.3.2016
Dobrý den, loni jsem se úspěšně pokusil o mé první roubování. Zkusil jsem nroubovovat planou hrušeň, roub se přijal.. Chci se zeptat, kdy bych měl sundat roubovací pásku z roubu?
Olše lepkavá, 13.12.2015
Dobrý den, hci na svém vlhkém pozemku vysadit olše lepkavé. Je potřeba olše oplotit a ochránit proti okusu divoké zvěře? 7děkuji
Mohu ještě vysazovat stromky, 9.12.2015
Dobrý den, je možné v prosinci ještě vysazovat stronky ovocné či jehičnaté? Jde mi o to, zda dnes, kdy je přes den hezky a v noci mrzne, je možné śázet stromy? Děkuji
Keř na suché nepříliš úrodné místo - doporučení, 7.12.2015
nevšiml jsem si, že by včely navštěvovali šeřík.. dle mého není šeřík včelařsky významný
Jaký jehličnan, 5.12.2015
Dobrý den, mám les na severní straně... letos mi v suchém létě uschly všechny smrčky, které jsem sázel před cca 15 lety... bohužel.. Poraďtemi, jaké stromky namísto uschlých smrčků mám vysadit? Vím, že borovici, ale rád bych věděl, zda... celý příspěvek >
Vrba jíva - množení, 28.11.2015
Dobrý den, lze vrbu jívu množit řízkováním? \pokud no, kdy je nejvhodnější doba na řízkování a následné zasazení? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika