Příspěvky uživatele - 3.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor na vysokou trávu, 1.2.2018
2xročně zvládne v poho cepák, dokonce i rychle, asi 1000m2/hod.,je to otázka ceny a priorit.Nemusí být nový stroj.Nebo kvalitní mulčer.Nebo cokoliv, co dokáže najemno posekat a vyházet travinu ze sekacího prostoru, což u lučiny není problém.
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 1.2.2018
Koukám, že mě to hodilo jiný č.,a jinam, původní. 32.158,
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 1.2.2018
Potřeboval jsem s tím posekat plochu 12000m2 2-3/rok, potřeboval jsem záběr max.60cm, jinak by jsem to sekal riderem park, a tento model měl splnit očekávání-šířka O.K.,bez sběru, doporučená plocha O.K.,ale nefungovalo to, na první trávu jsem to... celý příspěvek >
Hecht 7100, 7.10.2016
Jsem přesvědčen, lépe mám jistotu, že mám pravdu nejen se sekačkou, nicméně je to opravdu otázka osobních preferencí. Malotraktor tedy 2 nápravy je o level výš a k tomu zase nepřirovnávám Vari. V kopci bych se s ním převrátil, pozemek bych ujezdil,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika