Příspěvky uživatele - 90.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlašský ořech nemoc, 6.10.2016
Náš je třetí podzim, úroda vždy dobrá zásobujeme celou rodinu, letos je jich trošku míň tedy normálních velkých, ale spousta malinkých, malinké mohly být i loni, ale jen zanedbatelné množství, tak jsme je ani neregistrovali. Eva
Vlašský ořech nemoc, 6.10.2016
Letos se nám na X let (asi 20-25 ohad) starém ořešáku objevilo spousta malinkých oříšků není to jen sem tam je jich tam opravdu hodně, nevíte čím to může být? Eva
Je to choroba, alebo skodca?, 20.8.2016
Na podzim jsem zasadila růži Karpatia. Na jaře vyrašily listy a nich byly na okrajích kuličky různých velikosti jako v Cereritu v barvě růžové a bílé, jako když rostou brusinky. Myslela jsem, že je to škůdce, tak jsem je sezbírala a vyhodlila. Dnes... celý příspěvek >
Grilovaná kachna, 8.8.2016
Tak manželovi to nedalo a k nedělnímu obědu byla kachna na grilu, první dvě hodiny byla v alobalu, další hodinu a půl bez něho, byla skvělá, ohniště máme na zadní stěně grilu, takže i sádlo de dalo zachytit v misce pod kachnou. Tak jsem ráda, že se... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 29.7.2016
Tak s odstupem času můžu říct, že réva se vzpamatovala. Udělalajsem na ní pokus s odstraněním všech světlých listů, nechala jsem jenom malinkaté lístečky. Pak jsem postříkala proti sviluškám, savému a žravému hmyzu, proti plísni a perenospóře a dala... celý příspěvek >
Grilovaná kachna, 26.7.2016
My měli u sousedů taky krůtu měla asi 20kg peklo se to jako prase a postupně ořezávalo, ale krůta je podle mě křehčí maso, tak proto mám z té husy trošku obavy. Eva
Grilovaná kachna, 25.7.2016
Nezkoušel jste někdo grilovat kachnu nabo husu vcelku na jehle, točit x hodin nejdřív třeba v alobalu, manžel to chce zkusit já mu to rozmlouvám. Eva
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 17.7.2016
Záleží na oblasti. V nížinné oblasti lze ještě dát kromě uvedených plodin cibuli, hrách na zeleno, okurky (alespoň nechytnou plíseň) a jako zelené hnojivo "viku" (nevím český název, je to vlastně divý hrách) do výšky 15 cm.
Jake ostruziny na zahradu, 17.7.2016
Uvedený způsob stříhaní mám rovněž ověřen. Nechávám max. 5 výhonů na podzim a na jaře zastřihuji postranní výhony na 3-5 oček. V průběhu sezóny navíc, oproti uvedenému doporučení zastřihuji nový výhon, pokud má více než 2 m. (oporu mám 2m vysokou).... celý příspěvek >
Zasychání květů u višně, 13.7.2016
Koupili jsme dům se zahradou a na ní je nádherná veliká višeň, mimořádně chutná, ale má moniliový úžeh. Višeň je tak velká, že nejsme schopni ji ani ostříhat celou(myslím napadené větvičky) ani postříkat. Má cenu to provádět alespoň zčásti, tam kam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika