Příspěvky uživatele - 212.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji!!!
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Pro vaši informaci, sukni mám už delší dobu zdviženou! Ráda mám vše naplánované a informace získávám v předstihu i když vím, že se toho hodně změní. To víte každý jsme nějaký, že? A pro mě jsou dva roky moc dlouhá doba. Ale díky.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za příspěvek, vše co popisujete, tak nějak to i bude, hlavně na venkovní kuchyň se těším.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za odpověď, louka by byla super, ale mě tam budou běhat vnoučata, budu mít i nějaké záhony atd.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za příspěvek, brambory asi sázet nebudu a na nepořádek si dám opravdu pozor, to máte naprostou pravdu. To že si příroda řekne sama, tak s tím počítám, bude to pokus-omyl, ale těším se na to.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za odpověď, mám stejnou představu co udělat s ornicí, ale asi jí nebude tolik, kolik by bylo třeba. Pomocí jiných reakcí na mou prosbu, to jistě dám nějak dohromady.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za Váš příspěvek, možná by stačilo pouze poradit a ne komentovat mou prosbu dost nevhodným způsobem, ale i tak děkuji.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji, takhle se to zdá jednoduché, tak uvidíme.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Děkuji za odpověď. Rozhodně nebude všude trávník, ale i stromy, keře,záhonky atd. Jak bude pozemek vypadat, už tak trochu vím, ale máte pravdu, až bude postaveno, budu chytřejší.
Založení trávníku na orné půdě, 5.10.2016
V příštím roce budu stavět rodinný domek na parcele, která byla ještě do letošní sklizně obilným polem, zůstalo tam pouze strniště a já vůbec netuším, jak mám založit trávník? Myslím, že určitě zorat, tedy až po ukončení stavby. Ale co potom, až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika