Příspěvky uživatele - 102.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
MM106 a M7 rostou prakticky stejně, ta první nepodrůstá.
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 3.10.2016
Mivibe jsem sklízel v první dekádě srpna, plody byly doslova výstavní, ale chuti jen dobré. Před lety jsem z mladické nerozvážnosti pořídil pro jahodové aroma odrůdu Dária, která mě ovšem zklamala. Po letech jsem opět jahodové příchuti neodolal (už... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 5.9.2016
Kdysi jsem slyšel od známého hasiče, že používají silně tužící lak na vlasy (lybar, taft), který nastříkají do hnízda, vosám se slepí křídla a pak už mohou jen chodit pěšky. Sám jsem vloni likvidoval 3 hnízda v zemi (asi dutiny po krtcích), nakonec... celý příspěvek >
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016
Oproti minulému roku (2015) je zde v západních čechách podstatně méně vos. Sice jsem již sousedy naučil zjara dávat návnady na vosí matky, aby nemohly založit hnízda, přesto nevěřím, že by to mělo zásadní vliv. Navíc i v okolí cca 20 km jsem si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika